Acne Stüdyoları’nın Yeni Yüzleri; Eşcinsel Babalar

 Acne Stüdyoları’nın Yeni Yüzleri; Eşcinsel Babalar
Digiqole ad

Acne Stüdyoları, yeni kampanyalarının lansmanıyla birlikte aile temasını kutluyor.

Başrollerde Atlantalı eşcinsel babalar Kordale ve Kaleb, hemen yanlarında ise çiftin dört çocuğu, Desmiray (10), Maliyah (9), Kordale Jr. (8) ve Kaleb Jr. (6 aylık) bulunuyor. Çekim Inez ve Vinoodh tarafından gerçekleştirildi. Görüntülerde Acne Stüdyoları’nın markanın imza yüzü olan motife adanmış yeni koleksiyonunu giyen klasik bir Amerikan ailesi görüyoruz.

‘’Uzun zamandır aileler hakkında bir şeyler yapmayı düşünüyordum.’’ diyor Acne Stüdyoları’nın yaratıcı yönetmeni Jonny Johansson. ‘’Acne Stüdyoları iş hayatına kolektif bir şirket olarak başladığı için o günlerde birbirimizi aileden biri gibi görüyorduk. İşte bu yüzden günümüzün aile yaşamını resmetmek istedim, gruplar halinde, Kordale ve Kaleb’i de böyle bulmuştuk zaten.’’

2014 yılında, günlük ev hayatlarında sıradan bir günün başlangıcını resmedip Instagram’da paylaşmalarının üzerine paylaşımları internette virüs gibi yayılan eşcinsel babalar Kordale ve Kaleb, medyanın ilgi odağı olmaya başladı. Paylaşımlarının altına, ‘’Baba olmak kolay bir şey değil ama her anının her dakikasının tadını çıkarıyoruz.’’ yazıp şu etiketleri kullandılar: #gururlubabalar #siyahibabalar #eşcinselbabalar. O günden beri Kordale ve Kaleb’in, eşcinsel erkekler ve gururlu babalar olarak geçen hayatlarını belgeledikleri sosyal medya hesaplarının takipçi kitlesi giderek büyüdü.

Desmiray (10)
Maliyah (9)
Kordale Jr. (8)
Kaleb Jr. (6 Ay)

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin