Adele’in Beklenen Dördüncü Stüdyo Albümü Korona Virüs Sonrası Geliyor!

 Adele’in Beklenen Dördüncü Stüdyo Albümü Korona Virüs Sonrası Geliyor!
Digiqole ad

Geçtiğimiz hafta sonu ikonik İngiliz şarkıcı, şarkı söylerken bir fotoğrafını paylaştı. Sanatçının dördüncü albümünü sabırsızlıkla bekleyen hayranlardan biri, fotoğrafa yorum olarak “Fragman mı? Albüm bugün mü çıkıyor??!!! Hemen söyle???!!!” Diye yazdı.

Adele ise, “Tabii ki hayır. Korona bitmedi. Maskeni tak ve sabırlı ol.” Diyerek yanıtladı.

Bu yılın başlarında Adele, yeni albümünün bu yılın sonlarına doğru çıkacağını açıklamıştı. Yakın arkadaşı Laura Dockrill’in düğününde şarkıcı, konuklara ‘albümü eylülde beklemeleri’ gerektiğini söylemişti.

Aynı zamanda Adele’in menajeri de 2020 bitmeden yeni albümün çıkacağını söyledi. Music Week ile yaptığı röportajda,

“Ne kadar erken çıkarsa o kadar iyi olacak,” dedi.

Korona virüs sebebiyle Adele, Lady Gaga ve Sam Smith’in yaptığı gibi albümün yayın tarihini ertelemiş olabilir.

Adele’in son albümü ’25’ın yayınlanmasından bu yana beş yıl geçti. Eleştirmenlerden övgü alan ve 32 ülkede bir numaraya yükselen albüm, 2015 yılında dünyanın en çok satan albümü oldu. Haliyle yeni albümden beklentiler oldukça yüksek.

Bütün bunlara ek olarak Adele’in, Gaga, Beyoncé ve hatta Nicki Minaj ile düet yapabileceği söylentileri geçtiğimiz sene sosyal medyada yayıldı. 

Şarkıcı, geçen sene mayıs ayında 31 yaşına girerken yeni müziğiyle ilgili şunları söylemişti;

“30 yaşım beni çok sıkı denedi ama bu yaşıma sahip olmak için elimden geleni yaptım, geçtiğimiz yıllar boyunca çok değiştim ve hala değişiyorum ve bu bir sorun değil. 31, benim için büyük bir yıl olacak ve kendim için zaman harcayacağım. On yıl sonra etrafımdaki dünyayı hissetmeye ve yukarı bakmaya hazırım.”

“Kendinize karşı nazik olun. Biz sadece insanız. Yavaşlayın, telefonunuzu bırakın ve her fırsatta kahkaha atın. Kendinizi GERÇEKTEN sevmeyi öğrenin. Bunun fazlasıyla yeterli olabileceğini daha yeni fark ettim.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

33 Paylaşımlar
Paylaş33
Tweetle
Paylaş
Pin