“Orange Is The New Black” Dizisinin Yıldızı Kız Arkadaşının Instagram Gönderisiyle Eşcinsel Olduğunu Açıkladı

 “Orange Is The New Black” Dizisinin Yıldızı Kız Arkadaşının Instagram Gönderisiyle Eşcinsel Olduğunu Açıkladı
Digiqole ad

Orange Is The New Black dizisinde biseksüel bir karakter olan Piper Chapman’ı canlandırmasıyla tanınan oyuncu Taylor Schilling, geçtiğimiz hafta sonu sanatçı kız arkadaşı Emily Scgilling’in Instagram gönderisiyle eşcinsel olduğunu açıkladı.

Ritz, kendisinin ve Schilling’in sarıldığı bir fotoğrafı paylaştı. Açıklamasına “Yanında olmaktan daha fazla gurur duyamazdım @tayjschilling. Pride ayın kutlu olsun!” yazdı.

Schilling’e, 2017 yılında The Standard ile yaptığı röportajda cinsel yönelimi hakkında soru sorulmuştu. O sırada oyuncu, geçmişteki partnerlerinin cinsiyetlerini ortaya çıkarmaktan ve kendisine bir etiket takılmasından kaçınmıştı.

“Cinselliğime yönelik sorunun yersiz olduğunu düşünüyorum. Geçmişte birçok insanla ciddi ilişkiler yaşadım ve hep açık bir insan oldum. Etiketlenmeye müsait bir parçam yok. Kendime bir etiket takamam çünkü bunun sınırlandırıcı olduğunu düşünüyorum. Yine de muhteşem ilişkilerim oldu. Dolu dolu aşk yaşadım ve bu aşkın nereden geldiğinden huzursuz olmadım.”

Ritz, mercan ve etli bitkilerle çalışan ve sürrealist sanat eserleri üreten bir multimedya görsel sanatçısı. Sanatçının internet sitesine göre Ritz, geçmişte ‘lime hastalığı’ sebebiyle eklem iltihabı yaşadığını belirtti. Aynı zamanda Ritz, caz ve R&B gibi müzik türleriyle iç içe olan bir müzisyen.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

46 Paylaşımlar
Paylaş46
Tweetle
Paylaş
Pin