Adventure Time, Yeniden Çekimle Geri Dönüyor!

 Adventure Time, Yeniden Çekimle Geri Dönüyor!
Digiqole ad

Cinsiyet sadece bir kurgu değildir. Cinsiyet aynı zamanda Adventure Time dünyasında, yepyeni bir fantastik spin-off serisi için eğlenceli bir itici güçtür. Variety’ye göre, HBO Max, orijinal başrol ikilisinin cinsiyetlerinin tersine dönmüş versiyonlarını içerecek Adventure Time: Fionna and Cake’in 10 bölümünü sipariş etti.

İlk olarak 10 yıl önce Adventure Time’ın üçüncü sezonunda tanıtılan Fionna ve Cake, basın materyallerine göre Simon Petrikov’un eliyle “çok evrenli bir maceraya ve kendini keşfetme yolculuğuna çıkacak.”

Pendleton Ward tarafından yaratılan ve 2010’dan 2018’e kadar Cartoon Network’te yayınlanan orijinal Adventure Time serisi, sadık bir LGBTİ+ hayran kitlesi kazandı. Uzun süredir devam eden Princess Bubblegum ve Marceline ikilisini finalde resmi olarak bir araya getirdi ve süreç boyunca çeşitli keşfetme ve kendini onaylama temalarına değindi.

HBO Max, son zamanlarda Adventure Time hayranlarına kutlama yapmak için pek çok neden verdi, bunlara üç adet birer saatlik özel bölüm ve bu sonbaharda çıkacak dördüncü bir set de dahil.

Warner Bros. Animation ve Cartoon Network Studios başkanı Sam Register yaptığı açıklamada, “Adventure Time sınırları aştı ve animasyonlu hikaye anlatımının ne kadar etkili olabileceğinin parlak bir örneğiydi” dedi. ‘Bu geleneği yeni zirvelere, topraklara ve büyülü dünyalara taşımak için HBO Max ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz.”

Yeni seri için bir zaman çizelgesi henüz açıklanmadı, ancak bu arada, “Bubbline” büyüsünü yeniden yaşamak istiyorsanız Adventure Time’ın 10 sezonunun tamamı HBO Max’te yayınlanıyor.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin