fbpx   .  

DC Comics, Yeni Serisinde Eşcinsel Bir Superman Tanıtmaya Hazırlanıyor!

Süpermen hayranları dikkat! İkonik Man of Steel, popüler karakteri konu alan yepyeni bir dizide eşcinsel olmaya hazırlanıyor.

Kapsayıcı haber DC Comics sanatçısı Ethan Van Sciver’ın YouTube’da ComicArtistsPro Secrets ile yaptığı röportaj sırasında açıklandı.

 

“Daha yeni öğrendim, DC’nin planlarının ne olduğu hakkında biraz bilgi sahibi oldum. Bunu henüz kimse bilmiyor. Ben hariç, kimse tarafından açıklanmadı.”

“Plan şu… Süpermen’in kitabı… Sanırım Clark Kent veda ediyor.”

Van Sciver’a göre, Superman: Son of Kal El hikayesinde karakterin cinselliği keşfedilecek.

Sanatçı ayrıca DC’nin “yaşlı” olması nedeniyle Superman’in ticari markasını yıllar içinde “korumakta” sorun yaşadığını da söyledi.

“Clark Kent sanırım gidiyor ve onun yerine Jonathan Kent’i geçirecekler ve sonra Jonathan Kent’in eşcinsel olduğunu açıklayacaklar. Yani Superman eşcinsel millet. O eşcinsel.”

Yeni kitabın resmi özetinde Jon Kent, “ölümlü çocukların çok ötesinde güçler ve yetenekler” kazandıktan sonra “babasının ayak izlerini takip etmeye istekli” olarak tanımlanıyor.

Bu inanılmaz haber, DC’nin Tim Drake’in, yani Robin’in biseksüel olduğunu açıklamasından bir hafta sonra geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.