Ailenin En Önemli Şey Olduğunu Düşünen Eşcinsel Bir Erkek Beş Kardeşi De Evlat Edindi

 Ailenin En Önemli Şey Olduğunu Düşünen Eşcinsel Bir Erkek Beş Kardeşi De Evlat Edindi
Digiqole ad

Robert Carter bir baba olacağını her zaman biliyordu. Kendisi de önceden koruyucu bir ailenin yanında kalan adam, koruyucu aile sisteminde olmanın ne kadar zor olduğunu biliyordu. Sonuçta kendisi de sisteme girdiğinde sekiz kardeşinden ayrılmıştı.

Carter ve önceki partneri üç erkek kardeşi evlat edinip onların birlikte kalmalarını sağlamışlar ve kız kardeşleri de olduğunu öğrenmişler. Kardeşler bir araya gelince, Carter beşini de evlat edinmeye karar vermiş.

Carter People’a,

‘Oğullarım annelerinden ya da babalarından hiç bahsetmediler, sadece kız kardeşleri hakkında konuştular. O yüzden bunu yapmam gerektiğini biliyordum,’ dedi.

Carter oğulları kız kardeşlerini okullarında görünce işleri resmileştirmesi gerektiğini fark etmiş.

‘Sürekli ağladık ve o an da ‘Evet, onları evlat edinmem ve bir arada tutmam gerekiyor,’ diye düşündüm.’

Carter ve partneri yakın zamanda ayrılmışlar ancak Kiontae Gillan yine de evlat edinme törenine gelmiş. İkisi çocuklara birlikte bakıyor ve çocuklar Gillan’a hala ‘Baba’ diyor.

‘Pek duygusal biri değilim ve bunu göstermeyi de sevmem. Her şey tamamlandıktan sonra çok rahatlamış hissettim. Ertesi gün çok hafif uyandım. Hepimiz için yeni bir başlangıçtı.’

Carter beş çocukla yaşamın alıştığından biraz daha gürültülü ve karmaşık olduğunu kabul ediyor.

‘Bu gürültüyü ve onların birlikte olduğunu bilmeyi, huzur ve sessizlik içinde onların ayrı olduğunu bilmeye tercih ederim. Kesinlikle buna değdi,’ diyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

29 Paylaşımlar
Paylaş29
Tweetle
Paylaş
Pin