fbpx   .  

American Horror Story 10’un Detayları Belli Olmaya Başladı

Murphy, “Pilgrim” projesinin American Horror Story’nin son bölümü olduğunu onaylamadı, ancak tüm oyuncular kısa süre için de olsa geri dönecek.

LGBTİ+ merkezi Provincetown, Massachusetts, yapımcı Ryan Murphy’nin bir sonraki televizyon girişiminin çekim yeri olacak. Kathy Bates ve Macauley Culkin gibi aktörler haftalar içinde orada olacaklar.

 

Proje resmi olarak Pilgrim olarak biliniyor, ancak genel olarak Murphy’nin “American Horror Story” antoloji serisinin 10. sezonu olduğu düşünülüyor. geçen yıl COVID-19 salgını nedeniyle proje geri çekildiğinde başrol oyuncuları açıklanmış ve çekime başlama planları devam ediyordu.

Kasabanın seçkin kurulunun oybirliğiyle Murphy ve 20th Century Fox’a Commercial Street ve ikonik Pilgrim Monument dahil olmak üzere kasabada 19 adede kadar mekanı kullanma izni vermek için oybirliğiyle oy kullanmasıyla proje bu hafta çekimlere daha da yaklaştı.

Prodüksiyon, uzun zamandır LGBTİ+ tatilcileri ve ikinci ev sahipleri için popüler bir yer haline gelen bir balıkçı köyü olan Cape Cod’un ucundaki kasaba için ekonomik bir yükselişi temsil ediyor.

https://www.instagram.com/p/CHb21CCn7Ok/?igshid=17t0ctzrd1ila

Çekimlerle ilgili detayların hala geçici kasaba yöneticisi Charlie Sumner ile sonuçlandırılması gerekmesine rağmen, yapımın yaklaşık 100 kişilik bir ekibi olacak. Provincetown Banner’a göre, çekimlerin 1 Şubat ile 6 Mart tarihleri ​​arasında gerçekleşmesi bekleniyor.

Siyah beyaz videoda Bates ve Culkin’e ek olarak sekiz oyuncunun daha isimleri parladı: Leslie Grossman, Billie Lourd, Sarah Paulson, Evan Peters, Adina Porter, Lily Rabe, Angelica Ross ve Finn Wittrock.

Açılmış olan ve aynı zamanda Glee, Pose ve Nip / Tuck’ın yaratıcısı olarak bilinen Murphy’nin Provincetown’da bir evi var. Geçen yıl Amerikan Horror Story Sezon 10’un, sahilde yuvarlanan dalgaların kasvetli çekimlerini içeren ve eşcinsel şarkıcı Orville Peck’in “Dead of Night” şarkısını söylediği bir YouTube videosu yayınladı.

Murphy Kasım ayında Instagram’da kırmızı dudaklı çığlık atan bir ağzı, sivri dişleri ve “AHS10 FX” mesajıyla dövmeli bir dili gösteren bir poster yayınladı. Kırmızı dudaklı ağız, “Coven”, “Freak Show”, “Hotel” ve “1984” dahil olmak üzere önceki American Horror Story sezonları için poster görüntülerini yansıtıyor.

“Ptown” un dizide oynayıp oynamayacağı, yoksa korkunç şeylerin yaşandığı genel bir New England sahil kasabasının arka planı olup olmayacağı belirsiz. Sahil kasabası, LGBTİ+dostu bir sığınak olarak bilinmeden önce kolonyal Amerika’nın önemli bir tarihi parçasıydı.

https://www.instagram.com/p/CAsfWG0JBHX/?igshid=xr2gnq51fdx1

Onaylı çekim yerleri, Provincetown ziyaretçilerine aşina olan ve şehirle çok bağlantılı – Bradford Street, West End dalgakıranı ve kasaba mezarlığı gibi birkaç siteyi içeriyor.

Sumner, Select Board’a 11 Ocak’taki toplantısında, “Pilgrim” adı ve mekân taleplerinin dışında, “filmin doğası hakkında bize daha fazla tanım vermediler”

Şimdiye kadar yayınlanan bilgi ve grafiklere dayanarak, hayranlar, deniz kızlarından uzaylılara ve JAWS bağlantısına kadar değişen tahminlerle, American Horror Story’nin 10. Sezonunun ne hakkında olacağı hakkında zaten spekülasyonlar üretiyorlar. Yeni sezonun bu sonbaharda FX’te yayınlanması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.