Amerikalı Adam Kabusu Yaşadı: Uyandığımda Adamın Biri Ayak Parmaklarımı Emiyordu!

 Amerikalı Adam Kabusu Yaşadı: Uyandığımda Adamın Biri Ayak Parmaklarımı Emiyordu!
Digiqole ad

Floridalı bir adam, uyandığında ayak parmaklarını emen bir yabancıyla karşılaştı.

Newsweek’e göre polis, Florida’nın Bradenton kentinde, ayak parmaklarını emerek 20 yaşındaki isimsiz bir adamı uyandıran yabancının hikayesi ile şaşkına döndü.

Polis olayı şöyle rapor etti:

“Mağdur, şüpheliye ne yaptığını sordu ve ona parası olmadığını söyledi. Şüpheli, parmaklarını emmek için orada bulunduğunu söyleyerek karşılık verdi.”

Ayak parmaklarını emen bir yabancıyı karşısında gören adam şoka girdi. Şüpheli daha sonra adamı korkutmaya çalıştı ancak adam “şüphelinin yüzünü yaklaşık otuz saniye boyunca yumruklamaya” devam etti.

Rapor, “Mağdur, şüphelinin ağzını yumruklamaya devam etti ve onu yatak odasından sürükleyerek bahçeye çıkardı. Mağdur şüpheliyi bahçeye çıkarmaya çalışırken şüpheli, adama bir silahının olduğunu söyleyerek genital bölgesini okşamaya çalıştı. Silah, olay anında hiç görülmedi,”  diye yazıldı.

Ancak mağdur davetsiz misafirin peşine düşse de, bu onu korkutmakta yeterli olmadı. Polis raporuna göre davetsiz misafir eve doğru koştu ve ön pencerenin camını kırdı. Mağdur, şüphelinin ona bin dolardan fazla zarara yol açtığını söyledi.

Polis, yirmili yaşlarının ortasında ve 1.80 boyundaki davetsiz misafirin kimliğini henüz tespit edemedi.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

41 Paylaşımlar
Paylaş41
Tweetle
Paylaş
Pin