Charlize Theron Transseksüel Kızı Hakkında Konuştu: Kızımı İncitenlere Kötü Olabilirim

 Charlize Theron Transseksüel Kızı Hakkında Konuştu: Kızımı İncitenlere Kötü Olabilirim
Digiqole ad

Bombshell yıldızı Charlize Theron, Pride Source ile yaptığı yeni bir röportajında trans kızıyla olan ilişkisini anlattı.

Öncelikle çocuklarının genç yaşta kim olduklarını özgürce keşfetmelerine izin verdiğinden bahsetti.

“Biraz fazla küçükler ama aramızda ‘Ben evleneceğim,’ dedikleri ve benim de ‘Kiminle? Erkekle mi kızla mı? Kiminle?’ dediğim sohbetler geçmiyor değil.”

“Kızlarımdan dört yaşındaki August, beş kez evleneceğinden ve evlendiklerinin üçünün erkek, ikisinin de kız olacağına inanıyor. Kızımın istediği gibi düşünme özgürlüğüne sahip olmasını seviyorum. Nihayetinde kimi seçecek bilemem ama küçük bir kızın beyninde her şeyin mümkün olduğunu bilmesi ve istediğini seçebileceğinin farkında olması çok güzel.”

Theron, kızı Jackson’ın üç yaşındayken “Ben erkek değilim,” diyerek trans olduğunu ilan ettiğini söyledi. Jackson şimdi yedi yaşında.

Theron’a daha sonra trans bir çocuğu olmasının LGBT karakterleriyle oyunculuk kararlarını etkileyip etkilemediği soruldu. Theron, “Şey, bu bizim için oldukça yeni,” diye açıkladı. “Bu yüzden böyle bir şey söz konusu henüz olmadı. Olup olmayacağını da gerçekten bilmiyorum.”

Fakat Theron şimdilik ailesiyle arasındakileri gizli tutmayı tercih etti. Sadece Jackson’ın açıldığını ve bunun kızı için önemli olduğunu söyledi.

“Kızımın hikayesi tamamıyla ona ait. Eğer bir gün isterse paylaşabilirim. Annesi olarak başkalarının ona hitap ederken doğru zamiri kullanmasını isteyeceğini düşündüm. Büyüdüğü zaman insanların ona yanlış zamirle hitap etmesinin onun için kırıcı olabileceğini düşündüm. Bu onu gerçekten incitirdi ve ben de kötü bir anne olmak istemiyorum.”

Theron, “Bu onun hikayesi ve paylaşıp paylaşmamak tamamen ona kalmış,” dedi.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

541 Paylaşımlar
Paylaş541
Tweetle
Paylaş
Pin