Andrew Christian’ın İlk Trans Erkek Modeli: Jesse Diamond

 Andrew Christian’ın İlk Trans Erkek Modeli: Jesse Diamond
Digiqole ad

Trans bir model olan ve kişisel antrenörlük yapan Jesse Diamond, Andrew Christian’ın en yeni iç çamaşırı modeli. Instagram’daki Jesse Diamond, bildiğiniz Andrew Christian modellerinden farklı: Çünkü o, markanın bu zamana kadar ki çalıştığı ilk ve tek trans erkek model.

Diamond, şirketin temsilciliği rolüne cuk oturuyor. Ufak olabilir fakat kesinlikle güçlü. San Diego’lu antrenör, kaslı olduğu kadar da yakışıklı.

Gay Star News’a yaptığı açıklamada “Beş yıl önce, spor yapmaya ilk başladığım zamanlarda tek hayalim Marky Mark gibi olmaktı” diyen Diamond,“İç çamaşırı modeli olmak istiyordum, kaslı olmak istiyordum ve o yıllardan beri Andrew Christian alırım.” ifadelerini kullandı.

Uzun süredir testosteron desteği alan Diamond, kariyeri dışında kendisini erkek olarak tanımlamasının kendine problem çıkarmadığını da dile getirdi.

“Çalıştığım insanların büyük kısmı transseksüellerdi. Görünen o ki cis erkekler benle çalışmak istemiyor çünkü küçüğüm. Kadınlar da benle çalışmak istemiyor çünkü çok kaslıyım.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin