İzlemelisiniz! İkiz Gay Kardeşler Annelerine Açılıyor

 İzlemelisiniz! İkiz Gay Kardeşler Annelerine Açılıyor
Digiqole ad

Coyle kardeşler annelerine açıldıkları telefon konuşmasını YouTube aracılığı ile sayıları 35 bine yakın olan takipçileriyle paylaştı.

12 dakikalık videoda, kardeşler bugüne kadar cinsel kimliklerini saklamadıklarını fakat bu konuyu ebeveynleriyle hiç konuşmadıklarından bahsediyor. Kardeşlerden Luke, durumu videonun başında “Saklamak için çaba göstermiyoruz fakat konuyu nasıl açabileceğimizi de bilmiyoruz” ifadesiyle özetliyor.

Oğullarının gay olduğunu öğrenen annenin ilk tepkisi “Eee… yani?” oluyor.

Ardından önemli bir noktaya parmak basan anne, heteroseksüellerin heteroseksüel olduklarını belirtme ihtiyacı duymadığını söylüyor. Yine de paylaşmak istemelerini anladığını belirtmeden geçmiyor.

Gelelim göz yaşlarımızı tutmakta zorlandığımız anlara.

“Siz mutlu olduğunuz ve kim olduğunuzu bildiğiniz sürece, babanız da ben de mutluyum.”

“Siz mutluysanız biz de mutluyuz. Eğer böyle iseniz, böylesiniz. Böyle doğdunuz. Kimseden farklı değilsiniz. Siz benim bebeklerimsiniz, sizi seviyorum. Babanız da ben de her zaman yanınızdayız.”

Açılmanın yeni yolu

Açılma anlarının kaydedilip YouTube’da paylaşılması gittikçe yaygınlaşıyor. 2015’te Aaron ve Austin Rhodes’ın babalarına açıldıklarını paylaştıkları video viral olmuş, ikili Ellen’a çıkmıştı. İnternet daha önce duyulmamış seslerin duyulmasına gün geçtikçe yeni bir olanak sağlıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

30 Paylaşımlar
Paylaş30
Tweetle
Paylaş
Pin