Anne with an E Yıldızı Amybeth McNulty, “Kazara” Biseksüel Olduğunu Açıkladı

 Anne with an E Yıldızı Amybeth McNulty, “Kazara” Biseksüel Olduğunu Açıkladı
Digiqole ad

Anne with an E dizisinin hayranları, dizinin ana karakterini canlandıran McNulty’nin Pride ayında biseksüel olduğunu “kazara” açıklamasıyla çok mutlu oldu.

Amybeth, 17 haziranda attığı bir tweette, “Sanırım kazara cinsel yönelimimi açıkladım hahaha. Pride ayınız kutlu olsun canlarım,” yazdı. Fakat hayranlar, yıldızın “kazara”dan kastının ne olduğunu anlamadı. Çok geçmeden aynı gün içerisinde McNulty’nin “AMYBETH MCNULTY DİBİNE KADAR BİSEKSÜELDİR.” Yazılı bir tweeti beğendiği bulundu.

Atılan tweette oyuncu, gökkuşağı bayrağına sarılmıştı. Buna rağmen Amybeth, kendini biseksüel mi ya da spektrumun farklı bir noktasında mı tanımladığını tam olarak açıklamadı.

Yine de hayranlar heyecanını tutamadı ve tweet yaklaşık olarak 95.000 beğeni aldı. Ayrıca geçen sene iptal edilen dizinin hayranları Amybeth’in dizide canlandırdığı karakter Anne’in cinsel yönelimini uzun zamandır sorguluyordu.

Her ne kadar dizide Anne’in cinsel yönelimine değinilmemiş olsa da hayranlar, Amybeth’in cinsel yönelimini açıklamasının ‘doğrulayıcı’ nitelikte olabileceğini düşündü. Ayrıca dizide kuir ilişkiler bulunuyordu. Diana’nın halası Josephine partneri Gertrude ile birlikte yaşıyordu.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

28 Paylaşımlar
Paylaş28
Tweetle
Paylaş
Pin