fbpx   .  

Apple’ın Onur Yürüyüşü Oldukça Coşkulu Geçti

Geçtiğimiz sene olduğu gibi, Apple bu sene de Onur Yürüyüşü videosunu YouTube üzerinden paylaştı. Apple’ın binlerce çalışanı San Francisco sokaklarında “Onur Yürüyüşü”ne katıldılar.

Pride Parade 2015

LGBT topluluklarını bir araya getiren ve bu yıl ABD’de 45.si kutlanan Pride Parade (Onur Yürüyüşü) çeşitli şirketlerin ve grupların katılımları ile coşkulu bir şölene dönüşüyor. Uzun zamandır bu yürüyüşe katılan, LGBT haklarını destekleyen ve son yıllarda da bunu daha yüksek sesle yapan Apple, bu sene 8.000’den fazla çalışanı ve ailesiyle birlikte bu yürüyüşün önemli bir parçası oldu.

 

sihirli-elma-apple-pride-parade-3Geçen seneki gibi yine bu etkinliğe özel tişörtleri, pankartları ve coşkulu çalışanları ile Apple ailesi oldukça eğlenmiş gibi görünüyor… 🙂

sihirli-elma-apple-pride-parade-42014’ün Ekim ayında gey olduğunu açıklayan Tim Cook’un etkinlikte attığı bir tweet aşağıdaki gibiydi:

Ve yine geçtiğimiz senenin videosunun sonunda olduğu gibi aynı mesajı veriyor Apple: “Inclusion inspires innovation”

Videonun açıklama kısmında ise şunlar yazıyor:

On June 28, 2015, thousands of Apple employees along with their families and friends joined together to march in the San Francisco Pride Parade. They came from all over the world to help demonstrate and celebrate our deep commitment to equality and diversity. Because at Apple, we believe that inclusion inspires innovation.

28 Haziran 2015′te binlerce Apple çalışanı, aileleri ve arkadaşlarıyla birlikte San Francisco’daki Onur Yürüyüşü’ne katıldılar. Dünyanın dört bir yanından gelerek “eşitlik” ve “farklılık” konularına olan derin bağlılığımızı göstermemize yardımcı oldular. Çünkü biz Apple’da dahil etmenin (kapsayıcı olma) inovasyona ilham verdiğine inanıyoruz.

Kaynak: SihirliElma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.