fbpx   .  

Ariana Grande’nin Grammy Performansındaki Erkek Dansçısı Olay Oldu!

Ben Platt 62. Grammy Ödül Töreni’nde Ariana Grande’nin performansını tanıtmak için sahneye çıktığında herkes açık bir şekilde heyecanlandı. Grande, “Imagine”, “Favorite Things,” “7 Rings,” ve “Thank U, Next,” şarkılarında vokal yeteneklerini başarılı bir şekilde ortaya koyarken, dansçılarından bir tanesi özellikle de performans sırasında gözümüze çarptı.

Darrion Gallegos, Grammy Ödülleri sırasında, Twitter’da en çok konuşulan isimlerden biri oldu. Gallegos, pembe bir korse, ipekten kısa bir şort ve topuklu ayakkabısıyla diğer dansçılardan farklı değildi. Koreografisi de diğer dansçılarla uygun ve senkronizeydi.

 

Bu, Gallegos’un Ariana Grande için ilk dansı değildi. Kendisi 2019’da Grande’nin ‘Sweetener World Tour’ isimli turnesinde de yer almıştı.

Instagram’da Grande’ye, koreograflara ve bazı dansçılara teşekkür amaçlı paylaştığı gönderisinin altına,

“Bütün kalbimle teşekkür ederim. İçimde daha fazla şey görmeme ve daha gençken ihtiyacım olan kişiye dönüşmeme yardımcı oldunuz. Ayrıca dünyadaki LGBT topluluğuna katkıda bulunmamda etkili olduğunuz için de teşekkür ederim. Çok büyük bir işin içerisinde bulunmamı sağladınız, ve bunun için size sonsuza dek minnettar olacağım.” Diye yazdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.