Birds of Prey’de Sürpriz! Evan McGregor’un Karakteri Black Mask Eşcinsel Olabilir!

 Birds of Prey’de Sürpriz! Evan McGregor’un Karakteri Black Mask Eşcinsel Olabilir!
Digiqole ad

Birds of Prey’in başrolünde olacak Harley Quinn’i görmek için şimdiden sabırsızlanıyoruz ancak en çok merak ettiğimiz soru şu ki, filmdeki kötü erkeklerin eşcinsel olup olmayacağı.

We Got This Covered, Ewan McGregor tarafından canlandırılan Black Mask’in ‘kabul edilebilir bir şekilde’ eşcinsel olacağını ve Chris Messina’nın karakteri Victor Zsasz ile “cinsel gerilim” anları yaşayacağını iddia etti.

Variety, filmin çıkışını beklerken Hollywood’u devralan 3 günlük “Harleywood ve Highland” etkinliğinin açılışında iki aktöre yetişmeyi başardı. Karakterlerinin gerçekten eşcinsel olup olmadığı sorulduğunda McGregor ve Messina kesin bir cevap vermekten kaçındı.

McGregor, “Çok karmaşık,” dedi. “İlişkileri çok temelli, bir istek ve ihtiyaç kesinlikle var.”

Messina ise, “Gerçek bir anarşi aşkı var,” diye ekledi. Ancak iki erkeğin arasında anarşiyi mi yoksa birbirini mi sevme durumu var, kesin olarak belirtmedi.

Messina bir şeyler demek için çabalarken McGregor, “Muhtemelen daha fazla, evet,” diyerek ekledi.

Söylenenlere göre Birds of Prey’de lezbiyen bir kahraman bulunabilir ancak filmde kuir karakter olup olmayacağı konusunu belirsiz tutmaları, homofobik izleyicilerin filmden kopmaması için yapılıyor. Ayrıca bu durum günümüz medyasında büyük bir sorun haline geldi.

Fakat nihayetinde Birds of Prey’de ikili arasında bir ilişki olacak mı kesin olarak bilemiyoruz. Fakat ikili ‘kabul edilebilir bir şekilde’ eşcinsel olabilir ve oyuncular spoiler vermekten kaçındığı için bu şekilde belirsiz yanıtlar kullanmış olabilir. Biz yine de filmde neler olacağını görmek için 7 Şubat’a kadar sabırla beklemek zorundayız.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

25 Paylaşımlar
Paylaş25
Tweetle
Paylaş
Pin