Armie Hammer’ın Yeni İmajını Görenler Ünlü Oyuncuyu Tanıyamadı!

 Armie Hammer’ın Yeni İmajını Görenler Ünlü Oyuncuyu Tanıyamadı!
Digiqole ad

Her ne kadar korona virüs salgını sebebiyle evlerimizde izolasyonda kalmak zorunda olsak da bazen çıldırma noktasına gelmiyor değiliz. Bir gün çok iyi hissederken ertesi gün sıkıntıdan delirmenin eşiğinde gibi hissedebiliyoruz. Bu yüzden evde kaldığınız sürede zaman geçirmenizi sağlayacak aktiviteler bulmanız önemlidir.

İzolasyonda sıkılmamak ve kendinizi meşgul etmek için yeni bilgisayar oyunları oynayabilir, filmler izleyebilir veya müzikler dinleyebilirsiniz. Fakat oyuncu Armie Hammer gibi cesursanız, bambaşka bir imaja bürünebilirsiniz!

“Call Me By Your Name” deki rolüyle kendine hepimizi sevdiren oyuncu, geçtiğimiz günlerde Instagram’da yeni imajını gösterdiği bir fotoğraf paylaştı. Yeni imajını kapsayan saç kesimi ve tıraşı, tamamıyla kendi hünerinin eseriydi. Her ne kadar Hammer’ın yeni imajını çoğumuz denemek istemesek de fena olmamış, değil mi?

Dune ve Call Me By Your Name’in başrol oyuncusu Timothée Chalamet, fotoğrafın altına dil çıkaran emojileri atarak düşüncesini belirtti. Chalamet’in, Hammer’ın bu yeni tarzını onayladığını düşünüyoruz.

Birbirini destekleyen oyuncuları seviyoruz ve Armie’nin CMBYN’nin yeni filminde bu imajıyla rol almayacağını umuyoruz.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

27 Paylaşımlar
Paylaş27
Tweetle
Paylaş
Pin