Artık Penisinize Takabileceğiniz Bir Kamera Var!

 Artık Penisinize Takabileceğiniz Bir Kamera Var!
Digiqole ad

Hiç penisinizin her bir hareketini kaydetmek istediğiniz bir an oldu mu? Cevabınız evetse şanslısınız, zira artık sadece bu iş için tasarlanmış bir ürün bulunuyor!

“The Cock Cam” ya da diğer adıyla “S.k GoPro’su”, basitçe ifade etmek gerekirse kamera yerleştirilmiş bir penis halkası. Amacıysa, seksi anlarınızı hayal bile edemeyeceğiniz açılardan kaydetmek.

Silikondan yapılma bir halkaya yerleştirilmiş olan kamera, sıvı temasına karşı dayanıklı ve yüksek çözünürlüklü çekim yapabiliyor. Gece görüşü ve canlı yayın gibi özellikleri de bulunan kameranın fiyatı ise 160$.

Kameranın nasıl çalıştığına dair eğlenceli bir demo videosu da bulunuyor. fakat peşin peşin uyaralım. Videoyu insan içinde izlemeniz başınızı ağrıtabilir.

Bir başka tanıtım videosu ise daha fantastik. Bu videoda kamera, dildo takarak paraşütle atlama yapan bir kahramanın dildosuna yerleştiriliyor.

https://vimeo.com/313352885

Cock Cam, bir kamera olduğu kadar aynı zamanda bir seks oyuncağı. Penisinizin sert kalmasını sağlıyor. Ayrıca, sıkça sorulan sorular bölümünde verilen bilgiye göre Cock Cam, görüntüleri bir bulut sistemi yerine doğrudan cep telefonuna kaydediyor.

Eh, mobil cihazınızın güvenliği size kalmış!

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin