Artistik ve Vücuduyla Barışık Erkeklerden Seksi Fotoğraflar

 Artistik ve Vücuduyla Barışık Erkeklerden Seksi Fotoğraflar
Digiqole ad

Bare, (Çıplak) tamamen çıplak, dünyanın farklı yerlerinden, sıradan erkeklerin yalın ve samimi portrelerinden oluşan bir fotoğraf sergisi.

Bu proje, Tryst Pic fotoğrafçısı Adam Moco’nun, erkek vücudunun tüm formlarını onurlandırmaya karar vermesi ile başlamış.

“Queer erkek topluluğunun vücutlarıyla barışık olmalarını ve bununla beraber farklı şekil ve boylarda olmalarını kutlamalarını istedim.” diyor, yarı Portekiz yarı Kanadalı sanatçı.

Çabasız bağlanabilirlik çağında, Adam modelleri ile iletişime geçmek için Grindr, Scruff ve Tinder gibi uygulamalar kullanmış. “Erkeklerle cinselliğe dayanmayacak şekilde tanışmak, onları kendi yerlerinde ziyaret etmek ve dürüst bir moda anlayışıyla onları fotoğraflamak, bu uygulamaların arkasındaki erkekleri insanlaştırmak için uygulamalara bel bağladım.” diyor.

“Beni düşündüren online randevu profil sahiplerinin önceliklerini yansıtmada kısıtlayıcı ve açıkça kaba olacakları oldu. Cinsel önceliklerinin olmasının yanlış bir şey olduğunu düşünmüyorum, ama bunları ifade ediş biçiminin yanlış olduğunu düşünüyorum.”

“Bence teknolojinin arkasına saklanmak ve fotoğrafın arkasındaki insanı kişiliksizleştirmek çok kolay. Profillerinde isteklerini katı bir şekilde listeleyen hiç kimsenin gerçek hayatta “üzgünüm, şişmanlarla olmaz”, “efeminelerle olmaz” ya da “Asyalılarla olmaz” gibi bir ifadeyle insanları geri çevireceğini düşünmüyorum.

“Öncelikler ve zevkle, ırkçılık, boyutçuluk ve buna benzer şeyler arasında bir fark var ve ikincisi problem yaratıyor.

Koleksiyondaki tamamen çıplak erkeklerin 24 muhteşem fotoğrafına hep beraber göz atalım. Daha NSFW versiyonları için, Bare koleksiyonun sitesini buraya tıklayarak ziyaret edebilir ya da Instagram, Twitter ve Facebook sayfalarından fotoğraflara ulaşabilirsiniz.

dale_bare_08 dale_bare_17 joao-bare-trystpic-08 joao-bare-trystpic-12 josenuno-bare-trystpic-03 josenuno-bare-trystpic-15-kopya martin-bare-trystpic-05-kopya max_bare_09 max_bare_14 nandan-bare-trystpic-03 nandan-bare-trystpic-10

ruben-bare-trystpic-13 rui-bare-trystpic-03 rui-bare-trystpic-11

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

44 Paylaşımlar
Paylaş44
Tweetle
Paylaş
Pin