İZLEYİN: ‘Bu Videoda, Yönelimi Ne Olursa Olsun, Aşkın Aşk Olduğunu Hissedebilirsiniz.’

 İZLEYİN: ‘Bu Videoda, Yönelimi Ne Olursa Olsun, Aşkın Aşk Olduğunu Hissedebilirsiniz.’
Digiqole ad

Aktör Arno Diem ve Vlogger Idan Matalon’un rol aldığı bu güzel müzik videosunda, gay bir çift aşk acısı ile boğuşuyor.

Vlogger ve LGBT sosyal paylaşım uygulaması Moovz’un pazarlama müdürü Idan Matalon ve aktör Arno Diem #LoveIsLove kampanyası için çekilen yeni müzik videosunda gay bir çifti canlandırdı.

Videoda Matalon ve Diem, iPhone ile ilişkilerinin belgeselini çekiyorlar. Başta her şey oldukça neşeli ve keyifli gözüküyor. Bununla birlikte paralel bir anlatım, ikisinin de tek başına yürüdüğünü ve birlikte geçirdikleri güzel zamanları düşünmelerini gösteriyor.

Videoya Eliran Luzon tarafından yazılmış İspanyolca bir şarkı eşlik ediyor, ismi ise Aqui Estoy (Anlamı: Ben Burdayım)

Bu haftanın başında Matalon’un Facebook sayfasına yüklendiğinden beri, film-vari parça neredeyse 170 bin kere görüntülenmiş ve yüzlerce pozitif yorum almış.

“Bence hayattaki en güzel şeylerden biri sevdiğimiz, bağlandığımız ve bizi mutlu eden insanlarla yaşadığımız bu küçük mutlu anlar.” diyor Idan, Gay Star News’e verdiği röportajında.

aaa

“Bazen insanlar anın tadını çıkarmayı unutuyorlar ve anı yaşamak yerine geçmişi düşünüp duruyor, ya da geleceği çok fazla planlıyorlar.

“İnsanların şuana ve sevdikleri insanlara (illa ki erkek arkadaş olmak zorunda değil) yakın hissetmelerini istedim.

“Kişisel olarak ben latin topluluğu ile oldukça yakınım ve onlara umut vermek istedim. Uzak köylerde hala kendini gizleyen, kendilerini yakın hissetmek, ya da sadece kendileri gibi hissetmek isteyen LGBT bireyler var. Bu videoda, yönelimi ne olursa olsun, aşkın aşk olduğunu hissedebilirsiniz.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin