Avatar’ın Yeni Netflix Filminde Birden Fazla LGBT Karakter Olacak!

 Avatar’ın Yeni Netflix Filminde Birden Fazla LGBT Karakter Olacak!
Digiqole ad

Dedikodulara göre, Netflix’in yeni Avatar filminde birden fazla LGBT karakter olacak!

We Got This Covered blogunun raporuna göre, birçok kişi tarafından heyecanla beklenen, Asya temalı fantezi serisi Avatar’ın Netflix filminde birden fazla LGBT karakter olacak!

Bilmeyenler için Avatar: The Last Airbender, 2005 ve 2008 yılları arasında Nickelodeon’da yayınlandı. Çizgi film, kurgusal bir dünyada geçiyor ve bu dünyada elementleri (ateş, su, toprak ve hava) kontrol edebilen ‘bükücüler’ bulunuyor. Çizgi filmin başkarakterlerini Avatar Aang ve arkadaşları Katara, Sokka ve Toph oluşturuyor. Bu arkadaş grubu, dünyayı ele geçirmeye çalışan ateş bükücülere karşı mücadele veriyor.

The Legend of Korra isimli çizgi dizi, Avatar evrenine kuirlik katan ilk çizgi dizi oldu ve 2012 ile 2014 yılları arasında gösterildi. Dizinin son sahnelerinde Avatar Korra ve arkadaşı Asami’nin birlikteliği, hayranlar arasında heyecan yarattı. Her ne kadar The Legend of Korra’da kuirlik olsa da eleştirmenler, sahnenin güzel ve sağlam bir şekilde hazırlanmış değil de aşırı derecede aceleye getirilmiş olduğunu belirtti. Sahne, dizinin son sahnesinde ve son birkaç dakikasına sıkıştırılmıştı.

Fakat Avatar serisinde LGBT karakterlerinin olabileceği dedikodusu, özellikle de serinin sadık kuir hayranları arasında heyecan yaratmayı başardı. We Got This Covered’ın dedikoduyu aldığı kaynağı gizli olduğu için kaynak sosyal medyada paylaşılmadı. Yine de Netflix’ten seriye renk katmasını umut edeceğiz! 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

34 Paylaşımlar
Paylaş34
Tweetle
Paylaş
Pin