İzleyin:Ünlü Youtuber Trevi Moran Transseksüel Olarak Açıldı

 İzleyin:Ünlü Youtuber Trevi Moran Transseksüel Olarak Açıldı
Digiqole ad

YouTuber ve eski X Factor yarışmacısı Trevi Moran, paylaştığı “Coming Out. I Am Female” başlıklı duygusal bir videoyla transseksüel bir kadın olduğunu geçtiğimiz günlerde açıkladı. Trevi, 2015’te yayınladığı bir videoda eşcinsel olduğunu açıklarken, 2017’de paylaştığı videodaysa cinsel kimliği hakkında konuşmuştu.

Videoda,

“Merhaba. Benim adım Trevi Moran. Transseksüel bir kadınım. Bu iyi bir başlangıç. Bunu sesli bir şekilde dile getirdiğime inanamıyorum. Bununla hayatım boyunca uğraştım ve bir kadın olduğumu derinden biliyorum. 2017’de trans olmadığımı düşünerek tökezledim çünkü insanların beni trans olmam için zorladığını düşündüm. O zaman başımda birçok sorun vardı. Özgüven eksikliği ve yeme bozukluğu gibi şeylerle boğuşuyordum. Transseksüel bir kadın olduğumu açıklamak için doğru zaman değildi.”

Trevi, trans olduğunu başta yeni bir seriyle, fotoğraf çekimi ve müzikle açıklamayı düşündüğünü söyledi. Fakat sonradan bunun “doğru hissettirmediğini” düşünerek vazgeçtiğini açıkladı.

Cinsiyet uyumlama sürecinden bahsederek,

“İki aydır hormon tedavisi görüyorum. Kafam karmakarışık bir halde. Aşırı hormonalim. Kalçam ve göğüslerim çok büyüdü. Sırf kendim olmak istiyorum diye bu kadar şeyi yaşamam çok incitiyor.”

Trevi, cinsiyet uyumlama sürecini videoya çektiğini, mini serisine Trevi: The Transition adını vermeyi planladığını söyledi.

Videoyu hayranlarına destek vererek kapatırken,

“Eğer kaybolursanız dışarı çıkmayın, içeri girin. İçeri girip kendinizi bulun çünkü dışarı çıkmak ve dikkatinizi dağıtmak amacınızı yok edecektir.” Dedi.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

33 Paylaşımlar
Paylaş33
Tweetle
Paylaş
Pin