fbpx   .  

Ayı Müzik Grubu: Man-G (Mendzhi)

Mendzhi ilk oluşumu 2013 yılına dayanmakta olan bir müzik grubu. Yakın zamanda alt yazılı olarak da yayınlamış oldukları ve hemen alt kısımda izleyebilecek olduğunuz “For Angels” klibi ile dikkatleri üzerine çekmiş durumdalar. Rus hellmedia ile yapmış oldukları röportajla grubu biraz daha yakından tanıma fırsatımız oldu;

Selam beyler! Biraz klasik bir soruyla başlayalım. Neden Man-G (Mendzhi)? Böylesi bir projenin çıkış fikri nasıl gerçekleşti?

 

Sergio: Genellikle Matt ile beraberiz, yaratıcı insanlar gibi yeni şeyler deneme, bir şeyleri geliştirmek için çoğunlukla çalışıyoruz ve tüm müzik projelerinde olduğu gibi kendiliğinden gelişiyor bu tarz şeyler. Çocukluğumdan bu yana yazma konusunda özel bir tutkum var. Haliyle de şiire, zaman zamanda bazıları kendi müziklerini yaratıyorlar.

Matt yakın zamanda şov dünyasına giriş yaptı ve Rusyada bir çok star ile çalıştı. Öncelikli olarak projemiz için sade bir isim aradık. Bu nedenle Matt’ Man-G (Mendzhi) ismini önerdim ve o da hem fikir olunca işte Mendzhi olarak karşınızdayız.

man-g-mendzhi-group-002-326x300Evet işiniz müzik ama biraz da kendinizden bahsedebilir misiniz bize? Favori filmleriniz? kitaplarınız? Ya da hobileriniz, ilgi alanlarınız nedir?

Sergio ve Matt: Gülüşme… Her şeyi beraber yapmıyoruz 🙂

Sergio: Gayet güzel bir arkadaşlığımız var. Bazen bir kafede bir arkadaşımızın doğum gününü kutlamak için, bazen sahilde gün batımını izlemek için sıklıkla da yeni fikirler ve şarkılar üretmek için bir araya geliyoruz. Her şey kendiliğinden öylece oluyor. Genelliklede beraber alışverişe çıkarız ve çoğunlukla da Bali’deki hayali evimiz üzerine düşünürüz 🙂 Film konusunda, film izlemeyi severim, film sektöründe olan yakın arkadaşlarım var bu nedenle de bir çok tarzda filmle iç içeyim. Matt genellikle Amerikan dizileri sever. Kitap konusunda ise gençken daha sık okurdum, son dönemlerde iş yogunluğuyla da beraber o kadar okuyamıyorum. Okuduklarımda genelde müzik üzerine oluyor.

Mat : Genellikle Olga Buzova okurum 🙂 (gülüşme) Hobilerim ise müzik, farklı şeyler, dans, video, komik video metinleri yazmak ve kendi ve etrafımdaki insanların ruh durumlarına iyi gelecek eğlenceli videolar oluşturmak. Yemek konusunda da özel bir ilgim söz konusu ve ıyuncak ayı koleksiyonum var.man-g-mendzhi-group-004-197x300

Müzik hakkında konuşalım biraz da, dinleyicilerinizi ne gibi şeyler bekliyor yakın zamanda? Ne tarz müzikler seviyorsunuz?

Matt: Şuan için eş zamanlı olarak iki farklı şey üzerinde çalışıyoruz. Bunlardan birincisi şuana kadar görmüş olduklarınızdan zor bir şey ve bununla ilişkili bir video çalışması. Müzik konusunda ise farklı tarzları seviyoruz, alışılmadık ilginç tarzlar özellikle ilgilimiz çekiyor ve tabi ki dokunaklı şeyler.

Önümüz sevgililer günü, büyük bir kısım şimdiden hediyelerini hazırladı. Bu günü nasıl geçireceginiz konusunda bir kararınız var mı?

Sergio: Maalesef ya da şansımıza, her ikimizinde hayatında şuan kimse yok. Ancak bu günde tabi arkadaşlarımız, ailelerimiz ve dinleyicilerimizle sevgimizi paylaşacağız.

Hayatınızda yaşamış olduğunuz en olmadık, hatta en uç şey nedir?

Matt: Görünen o ki nerde olmadık şey var, bizim başımıza geliyor. Demir yollunda ve mukavva fabrikasında çalışıyoruz. Sanırım bu yeterince uç birşey olsa gerek.

Son olarak da, gelecekte kendinizi nerede görüyorsunuz?

Sergio ve Matt: Yakın zamanda Man-G yi Rusyada bekleyen iki şehir mevcut bunlar dışında da Çin ve Almanyada. Gelen olarak yaptığımız farklı işleri geliştirmeyi düşünüyoruz, sonrasında da insanları daha mutlu yapabilmek ruh hallerini müziğimizle iyileştirmek.

Kaynak: http://www.hellmedia.ru/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.