fbpx   .  

Ayşe Hatun Önal: ‘Etiket İstemiyorum’

Çak Bir Selam ve Güm Güm şarkılarıyla müzik listelerinde üst sırada yer alan bir süredir ortalarda görünmeyen Ayşe Hatun Önal uzun zaman sonra İstanbul da ilk konserini geçtiğimiz akşam SuperFabric’de verdi.

Ayşe Hatun Önal, önceki gün İstanbullu’ların son dönemde en çok konuştuğu marjinal gece kulübü SuperFabric’de sahneye çıkarak, kendi şarkıları dışında günümüzün popüler şarkılarını da seslendirdi.

Ayşe Hatun Önal’ın geçtiğimiz yıl GMag’e özel verdiği röportajı okumak için tıklayın!

 

ahatunSuperFabric de konser öncesi gazetecilerin sorularını cevaplayan Ayşe Hatun Önal bir gazetecinin Konserlerinizde eşcinsellerden de büyük ilgi var. Sizin için “Gay ikonu” diyorlar. sorusu üzerine Önal “Üzerimde etiket taşımak istemiyorum. Kimse lütfen beni bir şey ilan etmesin, ben işimi yapıyorum ve insanları ayırmadan seviyorum.” dedi.
Yaklaşık bir saat sahnede kalan ve iki kıyafet değiştiren Ayşe Hatun Önal izlemeye gelenlerin bir kısmı yaşanan yoğunluk nedeniyle içeri giremediler.

Söz Konusu Ayşe Hatun Önal ise geylerin neler hissettiğinin irdelendiği yazımızı okumak için tıklayın!

Ünlü şarkıcının yoğun ilgi karşısındaki şaşkınlığını ise dikkatlerden kaçmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.