fbpx   .  

Azealia Banks’ten Homofobik Açıklamalar

Geçtiğimiz günlerde gay blogger Perez Hilton’a “ibne” diyerek hakaret eden ve GLAAD isimli LGBT hakları örgütünü “haysiyetsiz medya fahişeleri” diye adlandıran rapçi Azealia Banks, homofobik hakaretlerine yenilerini eklemeye devam ediyor.

VICE isimli medya grubunda köşe yazarı olan Mitchell Sunderland’la girdiği ağız dalaşında aşağıda okuyacağınız sözleri sarf eden Banks, bizi, söylediği 212 şarkısını dinleyip sevdiğimize pişman ettirdi.
İşte Azealia Banks’in sözleri:

Homofobiksem ne olmuş yani? Hala senden daha çok para kazanıyorum… hala fazladan bir deliğim var… ve hala her şeyin sahibiyim”

 

“Acı gerçek şu ki, siz gey bloggerlar, sanki benim gibi kadınlar muhteşem, feminen ve zeki olan her şeyi kaynağı değilmişiz gibi sürekli bize homofobi bayrağını sallamaya çalışıyorsunuz. Dediğim gibi bunların HEEEEEPSİ bana ait. Benim”

“Benim bir kadın olduğumu ve gey erkekleri doğurmak da dahil feminen olan her şeyi icat ettiğimi biliyor musun?”

“Annenin seni a..ından ittiğini biliyor musun? Baban seni s..inden dışarı itmedi”

Bu hakaretlerinin sosyal medyada yayılmasının ardından Banks, “beyaz gey medyası” olarak adlandırdığı gruba sövmeye devam etti.

Gey medyası sosyal medyada bu olayları yayarak kendini mağdur gibi göstermekten ve karşıt görüştekileri yaralamaktan vazgeçmelidir.”Fobi” kelimesi benim gey erkeklerden cinsel olarak yapmayı seçtikleri şey için korkmam ya da onları sevmemem anlamına gelr.Söz veriyorum, özel hayatlarınızda ne yaptığınız kimsenin s..inde değil. Ama şuna da söz veriyorum, kendinizi ne kadar şirret ve zeki sanıyorsanız sanın, ben sizi bu konuda katlarım. Artık hepinizi görmezden geleceğim çünkü kendinizi bir şekilde Azealia Banks hikayesinin içine zorla sokmak için nedenler arıyorsunuz”

Kaynak: PINK NEWS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.