fbpx   .  

Banyonuza Renk Katmanın Zamanı!

İşte size bir temizlik ipucu, banyonuzu ve duşunuzu onlarca duş kremi ve duş jeliyle doldurmak yerine neden katı sabun kullanmıyorsunuz?Belki sabun kullanmayı yıllar önce bıraktınız ancak sabunlar o zamandan bu yana epey yol kat etti. Örneğin LAFCO’nun Amber Black Vanilla’sı badem yağıyla hazırlanmış ve vücut temizliği için ideal ve işin güzel tarafı aynı zamanda yüzünüze de uygulayabilirsini. Bu sabunların arasında içinde kömür özü bulunanlarda var, deniz minerallai olanlarda. Bonus olarak ise bu rengarenk sabunlar renksiz banyonuza ve lavabonuza biraz da olsa renk katacak. E artık şarkı söylemek için sebebiniz de olduğuna göre haydi banyoya!

Saat yönünde yukarıdan sola: Charcoal yüz sabunu, Binchotan, 3.2 oz., 62 TL, Amber Black Vanilla vücut sabunu LAFCO, 4.5 oz., 24 TL; Oud Wood banyo sabunu Tom Ford, 5.2 oz., 92 TL; Oil-Control yüz temizleme sabunu Erno Lazslo, 5.3 oz., 94 TL, süper etkili erkek banyo sabunu Kiehl’s, 7 oz., 31,50 TL; vücut temizleme sabunu Sisley, $3.5 oz., 85 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.