Beyoncé Kendi Markası Ivy Park’a, Cinsiyetsiz Bir Kategori Ekleyeceğini Açıkladı

 Beyoncé Kendi Markası Ivy Park’a, Cinsiyetsiz Bir Kategori Ekleyeceğini Açıkladı
Digiqole ad

Elle Magazine ile yaptığı yeni röportajında Beyoncé, LGBT topluluğuna kucak açarak kendi markası Ivy Park’a cinsiyetsiz bir kategori ekleyeceğini duyurdu.

Beyoncé, kapsayıcılığı ve temsilciliği iki katına çıkararak, yakında Adidas ile işbirliği yapacağı giyim markasıyla LGBT topluluğuna kucak açtı.

“Bence, hepimizin içindeki güzelliği büyütmekle alakalı. Filmlerde, modada ve diğer medya alanlarında nadiren temsil edildiğimi hissettim. Çocuk sahibi olduktan sonra sanatımı erkeklerin ve ten rengi farklı kadınların stilini, zarafetini ve çekiciliğini ortaya çıkarmak için kullanma görevini üstlendim.  Kabul ediciliğin gittikçe arttığı güzel bir zamanda yaşıyoruz. LGBT topluluğu ve çevresinde yaşanılan gelişmelerden gurur duyuyorum. Maskülenite tekrar tanımlanıyor. Kadınlar, kadınlarla rekabet etmiyor. Artık en iyi kadın olmak için çaba göstermiyorlar. En iyisi olmak için çabalıyorlar. Çeşitlilik ve kabul edicilik bu yarışın ötesine geçiyor.”

Hakkındaki dedikodular, hiçbir zaman çıkmayan Formation World Tour DVD’si ile ilgili sorular sorulurken Beyoncé, Ivy Park’ın herkesin giymek istediği cinsiyetsiz bir kategori çıkaracağını duyurdu.

“Moda ile deney yapmayı seviyorum. Yüksek ve alçak, spor ve özel tasarım, erkeksi ve kadınsı gibi kavramları karıştırmayı seviyorum. Bu yeni kategori oldukça keyifli ve kendisini sınır tanımayarak yaratıcılığın üstün kollarına bırakıyor. Birçok erkek Ivy Park’ı benimsediği için unisex ayakkabı ve giyim koleksiyonları tasarlamaya odaklandım. Markaya böylesine kucak açmış olmaları beklenmedik bir armağan. Cinsiyetsiz giyimin güzelliğini ve bilindik moda kalıplarının yıkımını kutluyorum!”

Ivy Park’ın yeni koleksiyonu 18 Ocak’ta satışa çıkacak.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

30 Paylaşımlar
Paylaş30
Tweetle
Paylaş
Pin