fbpx   .  

Bir Baba, Yanlışlıkla Kızına Genç Bir Çocukla Olan Seks Videosunu Gönderdi

Genç bir kadın yanlışlıkla, babası ile daha genç bir çocuğun oral seks yaptığı videoyu görmesi üzerine Reddit’te tavsiye arıyor.

Daily Star’ın yaptığı açıklamaya göre ismini vermek istemeyen kadın, sosyal medyada farklı farklı geri dönüşler alıyor özellikle de kadınlardan. Genç kadın konuyla ilgili,

“rahatsız hissettim, babama olan hislerim ve ilişkimiz konusunda kafam karışık.” Diyor. 

“Size kısa bir özet geçeyim annem (59) ve babam (59) dört yıl önce 27 yıllık evliliklerine son verdiler ve babam da iki genç oda arkadaşıyla buraya yaklaşık 30 dakikalık mesafedeki bir şehre taşındı.”

Kadın babasının eşcinsel olduğunu ve 22 yaşındaki oda arkadaşıyla cinsel bir ilişkisi olduğunu kazara öğrendiğini söylüyor. Kadının açıklamalarına göre babasıyla cinsel yönelim üzerine hiç konuşmamış olsalar bile babasının cinselliği kızı için hep bir soru işaretiymiş.

 

“İlk başta çok şaşırdım, ama babam mutlu olduğu sürece onu ve sevmeyi seçtiği herkesi seviyorum ve kabul ediyorum.”

Videoyu eşi ve iki çocuğuyla tatildeyken izleyen genç kadın babasını genç bir çocukla oral seks yaparken görünce anlık bir şok geçirmiş.

Bir süre sonra babasından videoyu unutmasını söyleyen bir mesaj almış.

“Ona videoyu zaten sildiğimi ve kiminle olursa olsun onu sevdiğimi söyledim. Konuyu geçiştirdi, özür diledi ve günlerimin nasıl geçtiğini falan sordu.”

Baba, olayın unutulmasını isterken kızı, videoda oral seksin sonuçlanması ile ilgili görüntüleri aklından nasıl atacağını düşünüyor.

“Bu noktadan sonra ne yapacağımı bilmiyorum. Babamla ilişkimiz nasıl olur hiçbir fikrim yok ve aramızdaki ilişkinin çok gergin olacağından şüpheleniyorum.” 

Kadının eşi videonun bilinçli yollandığını düşünürken kardeşi saçma bir kaza olduğunu savunuyor. 

İster bilerek ister bilmeyerek yollansın genç kadın sinirli olduğunu söylüyor.

“Biliyorum sinirli olmamalıyım ama sinirliyim.”

Genç kadın Reddit’te yaptığı paylaşım sayesinde en azından yalnız olmadığını öğreniyor. Paylaşımın altında birçok kişi başlarına gelen bunun gibi trajikomik olayları paylaşmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.