fbpx   .  

Euphoria’dan Tanıdığımız Sydney Sweeney ve Halsey’den Yeni Film!

Halsey Hollywood dünyasına adım attı.

27 yaşındaki ünlü şarkıcı ilk büyük film rolünü National Anthem isimli filmde alacak ve filmin oyuncu kadrosu da oldukça ilgi çekici. Filmde Halsey’le birlikte (2015’te A Star Is Born filminde ufak bir rol alan ve birkaç filmde seslendirme yapmış) Euphoria’dan tanıdığımız Sydney Sweeney, Paul Walter Hauser, Simon Rex, Toby Huss, gavin Maddox Bergman, Harriet Sansom Harris ve Derek Hinkey rol alacak.

Deadlıne’a göre film, “değerli ve nadir bir Lakota Kızılderili Hayalet Tişörtü için yapılan cesur bir av etrafında dönüyor. Filmde kimi servet peşinde kimi ise kişisel özgürlüğünü kazanmanın. Büyük bir çoğunluğun amacı ise sadece tişörtü ait olduğu yere geri götürmek. Herkesin bu yada o şekilde hayatta kalmayı öğrenmesi gerekli özellikle marjinal olarak tanımlanan bireylerin.”

 

Sweeney’i, Euphoria’da canlandırdığı belalı Cassie Howard karakterinin yanında, Big Time Adolescence ve Once Upon a Time in Hollywood gibi filmlerden ve Everything Sucks!, The Handmaid’s Tale ve Sharp Objects gibi televizyon şovlarından tanıyoruz.

Geçtiğimiz yıl Halsey için büyük bir yıldı.

Ünlü şarkıcı Mart ayında zamirlerini she/they olarak değiştirdi ve şu açıklamayı yaptı,

“Instagram biom hakkında soranlar için ben iki pronounumdan da memnunum. Eğer beni biraz tanıyorsanız bunu açıklamanın benim için değerini tahmin edebilirsiniz, teşekkürler.”

Sadece birkaç ay sonra Halsey babası senarist Alev Aydın olan çocuğu Ender Ridley Aydın’ı doğurdu. Gratitude konuyla ilgili, “Mucizevi bir doğum, sevgiyle besleniyor.” Dedi.

Halsey geçtiğimiz günlerde annelik, cinsiyet, seks ve hamileliğini anlattığı If I Can’t Have Love, I Want Power albümünü yayınladı. 2022 şimdiden Halsey’in yılı gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.