Biseksüeller, Yeni Şarkısı Yüzünden Liam Payne’i Yerde Yere Vurdu!

 Biseksüeller, Yeni Şarkısı Yüzünden Liam Payne’i Yerde Yere Vurdu!
Digiqole ad

Liam Payne’in LGBT Twitter kullanıcıları ile başı dertte. Payne’in, biseksüel kadınları yeni şarkılarından birinde “fetişleştirdiği” söyleniyor.

Yeni solo albümünü geçtiğimiz günlerde yayınlayan eski One Direction üyesi, Twitter’da tabiri caizse yerden yere vuruldu! Styles LGBT ikonu olarak görülüyorken, Liam Payne ise bifobik olmakla suçlanıyor.

Payne’in tartışma yaratan şarkısının adı “Both Ways”. Şarkı, Liam Payne ve kız arkadaşının arasındaki cinsel ilişkisini anlatıyor. Birçok kişi şarkının bahsi geçen kız arkadaşın cinsel yönelimine yoğun bir şekilde odaklanmış olmasından dolayı olumsuz tepki verdi ve bu da Twitter’da #LiamPayneIsOverParty (Liam Payne Bitti Partisi) etiketinin gündem olmasına sebep oldu.

Şarkının sözlerinde “My girl, she like it both ways/She like the way it all taste/Couple more, we’ll call it foreplay,” diye bir kısım bulunuyor ve burada Payne’in anlatmak istediği kız arkadaşının biseksüel olduğu. “My girl, she like it both ways – Benim kızım her iki yönü de sever.” Sözlerinden dolayı Payne’in başı bir müddet daha belada olacak gibi görünüyor.

Bu tartışmanın ortasında kalan Liam Payne, henüz bir açıklama yapmadı.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

34 Paylaşımlar
Paylaş34
Tweetle
Paylaş
Pin