Biseksüellerin Daha Çok Eğlendiğine Dair 7 Kanıt

 Biseksüellerin Daha Çok Eğlendiğine Dair 7 Kanıt
Digiqole ad

Biseksüellik. Kimileri tarafından oldukça pragmatik bir yaklaşım ile ele alıyor ve “seçenekleri çoğalttığı için” yüceltiliyor. 

Tabii ki bu bir seçim meselesi değil ve kim nasılsa ona uygun yaşamalı. Yine de, biseksüelliğin çılgın ve okumaya değer yanları var ve onları bu listede topladık.

1 – Seçenek bolluğu

Heteroseksüellikte de eşcinsellikte de, hedef olabileceğinden daha dar. Biseksüellik ise doğası gereği daha fazla seçeneğin olduğu bir yönelim. Hoşlanabileceğiniz insanların ihtimali otomatik olarak artıyor. Dünya üzerinde 8 milyara yakın insan yaşıyor!

2 – Stereotipler eğlenceli olabiliyor

Biseksüellere dair “azgın, önüne gelenle yatma potansiyeli olan” algısı çoğu zaman can sıkıcı. Fakat güvenilir bir partner ile, herkes halinden memnun olduğu sürece grup seksin güzelliği de ayrı. Sınırları zorlamak ve hatta bazen delmek eğlenceli olabiliyor. Biseksüeller cinsiyete bakmaz, çekiciyseniz çekicisinizdir. 

3 – Stereotipleri yıkmak da eğlenceli olabiliyor

Az önce bahsettiğimiz stereotiplerin doğru olma ihtimali kadar, bunları yıkabilmek de ayrı bir haz veriyor. Biseksüellerin önemli bir kısmı tek eşliliği tercih ediyor ve grup sekse ilgi duymuyor. Bu oldukça bireysel bir konu. O yüzden biseksüelleri yargılamayın!

4 – Yatakta iyi olmak

İş yine seçenek bolluğuna çıkıyor fakat eğri oturup doğru konuşalım, iyi seksin sırrı bol pratik…

5 – İnsanları korkutabilmek

Biseksüeller insanlar için kimi zaman “Sevgilimi çalacak mı?” korkusu yaratıyor. Hiç bir şey yapmadan, sadece varlıkları bile birilerini tedirgin edebiliyor. Güzel bir his olsa gerek! Vampirlik mi daha havalı biseksüellik mi, biz karar veremedik. 

6 – David Bowie ve Freddie Mercury gibi ikonlar

Evet, bahsi geçen iki ismin de ağız dolusu bir açıklama ile biseksüel olduklarını ilan etmediklerini biliyoruz. Fakat hikayeler, anılar ve küçük detaylar bu iki büyük ismin biseksüel topluluğu tarafından sahiplenilmesi için yetiyor da artıyor. 

7 – Sihirli güçler

Biseksüellerin hayatı daha keyifli yaşamalarını sağlayan gizli güçleri var. Tıpkı Bowie’de ve Mercury’de olduğu gibi. 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin