fbpx   .  

Bradley Cooper ve Matt Bomer Yeni Filmleri İçin Öpüştü

New York’ta Haziran ayı zaten kavurucu bir ay değilmiş gibi, iki Hollywood yakışıklısının bir park gezintisinde sevişmesi kesinlikle işleri daha da sıcak hale getirecek. Bradley Cooper ve Matt Bomer, Netflix’in yeni filmi Maestro’nun bir sahnesini çekerken, Central Park yakınlarında tutkulu bir öpücük paylaşırken görüldü.

Öpüşme sahnesinde Cooper (47) karakteri Leonard Bernstein’ın daha genç bir versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Maestro, 2018 yapımı A Star Is Born ile ilk yönetmenlik denemesini yaptıktan sonra Cooper’ın yönetmenliğe dönüşünü işaret ediyor. Leonard Bernstein, müzik, bale, film, opera ve Broadway’deki çalışmalarıyla tanınan efsanevi bir orkestra şefi ve besteciydi.

Matt Bomer’in filmdeki rolü belirsiz olsa da, Bradley Cooper ile öpüşüyor! Bu öpücük eşcinsellere erken bir Onur hediyesi gibi geliyor. Bomer, 2012’de eşcinsel olduğunu kamuoyuna açıkladı ve 2011’den beri Simon Hall ile evli ve İkisinin üç çocuğu var.

 

Maestro’da Bradley Cooper, Matt Bomer, Carey Mulligan, Jeremy Strong, Maya Hawke ve Sarah Silverman rol alıyor.

Leonard Bernstein

Filmin 2023’te vizyona girmesi beklendiği için bu ateşli öpüşme sahnesini görmek için gelecek yıla kadar beklememiz gerekecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.