fbpx   .  

Kérastase, Pride İçin Ürettiği Yeni Ürününün Tüm Gelirini, Evsiz LGBTİ+ Gençlere Destek Olan Derneğe Bağışlıyor

Kérastase’in sınırlı sayıda Pride saç yağının satın alınması, Albert Kennedy Trust’ın, LGBTİ+ gençleri güvenli evlere yerleştirme ve istihdama destek olma hedefine fayda sağlayacak.

Sınırlı sayıda Pride Elixir Ultime satın alındığında Kérastase, kârın %100’ünü LGBTİ+ hayır kurumu Albert Kennedy Trust’a bağışlayacak.

 

Albert Kennedy Trust, 1989’dan beri evsizlikle karşı karşıya kalan veya yaşayan, ya da düşmanca bir ortamda yaşayan 16 ila 25 yaş arası LGBTİ+ gençlere yardım eden İngiltere merkezli bir gönüllü kuruluş.

 

2021 LGBTİ+ genç evsizlik raporu, LGBTİ+ gençlerin yarısından fazlasının destek hizmetlerine erişirken bir tür ayrımcılık veya tacizle karşı karşıya kaldığını tespit etti, Albert Kennedy Trust bu sayıyı büyük ölçüde azaltmak istiyor.

Kérastase’in Pride için ürettiği sınırlı sayıdaki saç yağının satın alınması, Albert Kennedy Trust’ın, gençleri LGBTİ+ kimliklerini kutlayan sıcak ve açık bir ortamda güvenli evlere ve istihdama, eğitime veya eğitime destekleme misyonuna fayda sağlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.