Bu Bir İlk!

 Bu Bir İlk!
Digiqole ad

The Guardian’da yayınlanan habere göre, Premier League, bu hafta sonu Stonewall Rainbow Laces kampanyasının görünürlüğü için destekleyeceğine ve LGBT topluluğunun kabulünü tanıtmak için daha fazlasını yapacağına dair söz verdi.

laces

Cumartesi ve Pazar günü yayınlanan 10 Premier Lig maçının tümünde, Rainbow Laces reklam panosunda gözükmenin yanı sıra, maç öncesi ve maç esnasında Rainbow Laces bayrakları gözüktü, tüm cinsiyetler ve cinsel yönelimlerden hayranlara iyi hissettirmek için yapılacak bir dizi etkinlik gerçekleşti.

Premier League yönetim kurulu başkanı Richard Scudamore, organizasyonun “futbolun ruhunun ve enerjisinin toparlanması için bir güç olarak kullanmak” için Rainbow Laces aktivitelerini eklemeyi vaat ettiğini itiraf etti.

Watford v Stoke City - Premier League

Bugün Premier League resmi bir sosyal medya markasını, dayanışma gösterisinde bulunarak Pride bayrağı içerecek şekilde değiştirdi.

aw_pl_social_media_rainbow_laces_-_wide

Scudmore, Premier League’in Stonewall’ın Team Pride girişimine katılacağını ve “Kampanya için verilen destek ve Team Pride üyesi olma kararı, LGBT toplumunun, topluluğumuzun yaşamsal ve ayrılmaz bir parçası olduğunun, ve daha fazla tanınması anlamına geldiğinin göstergesidir” dedi.

Wembley Arch Lights Up in Support of Rainbow Laces Campaign

Rainbow Laces kampanyası, ayrıca futbolcuların ve diğer sporcuların, Pride bayrağı renklerinde tasarlanmış ayakkabılar kullanarak, LGBT tutkunlarına ve takım arkadaşlarına verdikleri desteği gösterebilmelerini sağlıyor.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin