fbpx   .  

Call Me By Your Name Yönetmeninin Yeni Filmi Hollywood’daki Gizli Eşcinselleri Konu Alacak

Call Me By Your Name filminin yönetmeni Luca Guadagnino, eşcinsel ilişkilerin gizli olduğu zamanlarda Hollywood yıldızlarına hemcinsleriyle randevular düzenleyen “biseksüel bir üçkağıtçı” hakkında bir filmi yönetecek.

 

Deadline’ın raporuna göre film, ‘Scotty and the Secret History of Hollywood’ isimli belgesele dayanacak ve filmin senaryosu Seth Rogen ve Evan Goldberg tarafından kaleme alınacak.

 

Film, biseksüel bir üçkağıtçı olan, Hollywood yıldızlarına 1940’ların başından 1980’lere (AIDS salgını krizinin başlangıcına) kadar randevu düzenleyen ve bu işe girişmeden önce İkinci Dünya Savaşı’na katılmış Scotty Bowers’a odaklancak. 

2017 yapımı belgesel, Bowers’ın 2012 yılında basılan anı kitabı ‘Full Service: My Adventures in Hollywood and the Secret Lives of the Stars’a dayanarak yapılmıştı.

Bowers, kuir Hollywood film yıldızları arasında benzin istasyonlarında yıllar boyunca cinsel görüşmeler ayarladı. Aynı zamanda Bowers, kuir yıldızlar tarafından korkusuz, güvenli bir ortam yarattığı ve yıldızların cinselliklerini keşfetmelerine olanak sağladığı için oldukça seviliyordu. 

Searchlight Pictures, 2017’de belgeseli yayınlanan Bowers’ın hikayesinin haklarını geçtiğimiz yıl satın aldı.

Guadagnino ise 2017 yapımı ve başrollerinde Timothée Chalamet ile Armie Hammer’ın yer aldığı Call Me By Your Name isimli filmiyle dünya çapında kuir hayranların beğenisini topladı. Aynı zamanda ünlü yönetmen, geçtiğimiz nisan ayında La Republica isimli bir dergiyle yaptığı röportajda CMBYN’nin ikinci filminin çıkacağını ve başrolleriyle anlaşma imzaladıklarını duyurdu.

“Koronavirüs patlak vermeden önce ABD’ye gidecektim ve adını vermek istemediğim bir yazarla görüşecektim, tabii, koronavirüs patlak verince iptal etmek zorunda kaldık. Yine de Timothée Chalamet, Armie Hammer, Michael Stuhlbarg, Esther Garrel ve diğer oyuncularla birlikte çalışacak olmak heyecan verici.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.