fbpx   .  

Cara Delevigne Hayır İçin Vajinasının NFT’sini Satıyor!

NFT’ler veya geri ödenebilir olmayan simgeler şu anda sanattaki en sıcak (ve birçoklarına göre en savurgan) şey ve model ve aktris Cara Delevingne’i de harekete geçirdi. En iyi yanı, vücudu hakkında güçlü bir mesaj göndermek için kullanması.

Delevingne’in NFT’si, 28 yaşındaki modelin okyanusun önünde makyajsız ve çıplak durduğu bir video biçiminde geliyor. Videonun üzerindeki yazıda ise şöyle yazıyor,

“Benim ilk sözüm” benim”di diyor,” benim için bu, bir şeyin en çok benim olduğu anlamına geliyor-vajinam. Ona sahibim. Benim ve kimsenin değil. Onunla ne yapacağımı ben seçiyorum! Ve bunu benden kimse alamaz!”

Video yedi gün boyunca sergilenecek. Sanatçı, doğrudan satış için özel teklifler alıyor, ancak bu olmazsa, 13 Mayıs’ta açık artırmaya çıkarılacak. Satıştan elde edilen tüm gelir, kadın ve LGBTİ+ haklarını, ruh sağlığını ve çevre meselelerini destekleyen Cara Delevingne Vakfı’na gidecek.

 

Toplamda video yalnızca otuz saniye uzunluğunda, ancak açık artırmaya çıktığında yüklü bir fiyat alabilir. Herkes klibi izleyebilir veya kopyalayabilirken, NFT, orijinal dijital sanat eserinin sahipliğini doğrulayan dijital bir blok zincirinde depolanan bir veri birimidir. Diğer NFT’ler binlerce, hatta milyonlarca dolara satıldı. Chris Crocker, parayı ailesine yardım etmek ve geçişini finanse etmek için kullanarak kısa süre önce ünlü “Britney’i Rahat Bırakın” videosunun bir NFT’sini 41.000 dolara satmıştı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.