fbpx   .  

Love Victor’un 2. Sezonu’na İlk Bakış

Sevilen LGBTİ+ dizisi Love, Victor bu Haziran’da ikinci sezon için Hulu’ya dönüyor ve daha fazla Creekwood High draması için hazırız!

Sevilen romantik komedi Love, Simon’un bir parçası olan şov, liseli genç Victor Salazar’ın (Michael Cimino) arkadaşlarına, ailesine ve kendisine açılmasını anlatıyor. Birinci sezonun sonunda Victor, sevgilisi Mia tarafından aşkı Benji’yi öperken yakalanır ve bu da patlamaya neden olur.

 

Resmi açıklamada “Sezon 2, yeni açılmış bir Victor’un Creekwood Lisesi’nde üçüncü yılına girmesiyle başlıyor” diye yazıyor. “Ancak Victor, ifşasıyla mücadele eden bir aile, kalbi kırık bir eski kız arkadaş ve açık bir gay yıldız atlet olmanın zorluklarıyla karşı karşıya kaldığında, hem de Benji ile olan yeni ilişkisinin heyecanını seyrederken, açılmak yeni zorluklar getiriyor.”

Felix ve Lake’in ilişkisi, Victor ve Benji ile kamp ateşi etrafında rahatlayıp yeşerirken, hem Mia hem de Andrew’un yeni aşklara gözlerini dikmiş gibi görünüyor.

Çeteyi nelerin beklediğini görmek için sabırsızlanıyoruz!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.