fbpx   .  

Cara Delevingne, “Planet Sex” İsimli Bir Belgesel Serisinin Sunuculuğunu Üstlenecek

Cara Delevingne, oyunculuk ve modellik mesleklerine ek olarak bir belgesel serisinde sunuculuğa başlayabilir! Deadline’a göre Cara, Hulu ve BBC Three ile Planet Sex isimli altı bölümlük bir belgesel serisinin sunuculuğunu yapmak üzere son anlaşmalarını yapıyor.

 

Ünlü model, cinsellik, pornografi ve cinsel kimliğe yönelik belgeselde, her şeyin açıklanmasında sunucu rolünü üstlenecek. Deadline, projeyle ilgili,

 

“Cara, kendini dünyaca ünlü seks laboratuvarlarında cinselliğe yönelik yapılan araştırmaların ve cinsiyetle ilgili birçok çeşitli konunun ortasına atacak,” dedi.

Deadline, Planet Sex’in aslında 2020’nin başlarında çekilmeye başlandığını fakat koronavirüs sebebiyle ertelendiğini ekledi. Belgesel serisinin resmi yayınlanma tarihiyse henüz belirtilmedi. 

Proje, cinselliği konusunda her zaman açık davranan Cara için oldukça önemli bir yere sahip. Cara, 2017’de Glamour’a verdiği röportajda, ‘cinsel akışkanlığı’ ve randevuya çıktığı kişiler hakkında konuşmuş ve panseksüel olarak açılmıştı. Haziran ayında Variety ile yaptığı röportajdaysa,

“Sanırım her zaman panseksüel olacağım. Bir insan kendini nasıl tanımlarsa tanımlasın, yine de o insana aşık olabilirim. O insana karşı yoğun duygular hissedebilirim.” Demişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.