Charlize Theron’un Yeni Filminde, “Asırlardır” Beraber Olan Ölümsüz Bir Eşcinsel Çifti İzleyeceğiz

 Charlize Theron’un Yeni Filminde, “Asırlardır” Beraber Olan Ölümsüz Bir Eşcinsel Çifti İzleyeceğiz
Digiqole ad

Charlize Theron ve takımı, yeni Netflix filmi The Old Guard ile geliyor. Aynı isimli çizgi romandan uyarlanan film, bir grup ölümsüz savaşçının insanlık için asırlardır süren mücadelesini konu ediniyor. Filmin önceden yayınlanan fragmanları, filmde bol bol kan ve aksiyon olacağını bizlere gösterdi. Fakat filmin yeni yayınlanan fragmanı, eşcinsel bir çiftin öpüştüğünü bizlere göstererek konunun sadece savaş olmayacağını, hislere de yer vereceğini söyledi.

Marwan Kenzari ve Luca Marinelli’nin canlandırdığı iki merkez karakterin kuir olduğunu yeni yayınlanan fragmanla anlıyoruz. Ölümsüz oldukları için yıllardır değil, asırlardır birlikteler. Birlikte geçirdikleri bunca zaman ikiliyi ‘erkek arkadaştan’ bile öte bir hale getiriyor. Yayınlanan fragmanda Kenzari, Marinelli’nin karakteri Nicky’i kontrol etmeye ve iyi olup olmadığını anlamaya çalışıyor.

“İyi olduğunu bilmeliyim,” diyor.

Esir alanlardan SWAT teçhizatıyla donatılmış biri, “Ne o? Erkek arkadaşın mı?” diyor. Cevabını da çok geçmeden alıyor.

Kenzari’nin ya da Marinelli’nin gerçek hayatta eşcinsel olup olmadığı bilinmiyor. İkili, Theron, KiKi Layne, Harry Melling, Van Veronica Ngo, Matthias Schoenaerts ve Chiwetel Ejiofor’la birlikte filmde yer alıyor.

The Old Guard, 10 Temmuz’da Netflix’te yayınlanacak. Filmin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

59 Paylaşımlar
Paylaş59
Tweetle
Paylaş
Pin