Lezbiyen Çift, Evde Döllenme Kitiyle Hamile Kaldı ve Birlikte Üç Gün Farkla Doğum Yaptı

 Lezbiyen Çift, Evde Döllenme Kitiyle Hamile Kaldı ve Birlikte Üç Gün Farkla Doğum Yaptı
Digiqole ad

Lezbiyen çift, 72£’a “Evde döllenme kiti” satın aldı ve gerçekten işe yarayacağını düşünmedi. Buna rağmen çift, ilk denemesinde hamile kaldı.

32 yaşındaki Karina Rincon ve 31 yaşındaki Kelly Mesa, Venezuela’da tanıştı. Mezun olduktan sonra birlikte ABD’ye taşındılar ve kendilerini Florida, Miami’de buldular.

Çift, başlangıçta ilişkilerini gizli tuttu ama 2017 yılında ailelerine cinsel yönelimlerimi ve aralarındaki ilişkiyi açıkladı. Çift, çocuk sahibi olmak istiyordu fakat kliniklerde yapılan yapay döllenme, çift için oldukça pahalıydı.

Mesa, “Baktığımız bazı klinikler binlerce dolar sadece bağışçı bulmak için bile istiyordu,” dedi. “Ayrıca yapay döllenme için gereken ilaçların, doktor randevularının ve benzeri işlemler için ödenmesi gereken para vardı.”

Çift, internet üzerinden araştırma yaptı ve sadece 72£’a evde yapay döllenme kiti buldu. Ayrıca bağışçı bulmalarını sağlayan bir uygulamayla sperm bağışçısı buldu. Her ne kadar tıbbi yardım almadan şanslarının düşük olduğunu bilseler de yapay döllenme kitini denediler.

İkili, şanslarını arttırmak için aynı anda yapay döllenme işlemini uyguladı. Birkaç hafta sonra yeni evlerine taşındıklarındaysa ikisinin de hamilelik testi pozitif çıktı.

Rincon,

“Tamamen emin olmak için birkaç test daha yaptık. İkimiz de kitin başarısız olabileceğini düşünüyorduk bu yüzden gözlerimize inanamadık.”

Çift, üç gün arayla bebek sahibi oldu ve bebeklerini “neredeyse ikiz” diye tanımladı. Rincon, “Aynı anda doğum yapmadığımız için çok mutluyum. En büyük endişemiz buydu,” dedi. İkili, iki kadının da hamile olduğu bir ilişkide “birbirlerini öldürecek” gibi hissedebileceklerini söyledi fakat hiç de böyle bir şey yaşamadıklarını belirtti.

“Bu süreçte hayatımın aşkıyla birlikte olmak aslında harikaydı, nasıl hissettiğimi tamamen anlıyordu, ikimiz de nasıl hissettiğimizi anlıyorduk. Yaşadığımız tek zorluk koca karınlarla aynı yatağı paylaşmaktı.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

319 Paylaşımlar
Paylaş319
Tweetle
Paylaş
Pin