Hintli Bir Çift 22 Terk Edilmiş HIV Pozitif Çocuğu Evlat Edindi

 Hintli Bir Çift 22 Terk Edilmiş HIV Pozitif Çocuğu Evlat Edindi
Digiqole ad

Hintli bir çift, HIV ile doğmuş 22 evsiz çocuğa, son on yılda evlerini açarak inanılmaz bir armağan verdiler.

reji-2

Metro İngiltere’ye göre, Mini, 22 çocuğun (artı çiftin iki biyolojik çocuğu için) günde üç öğün yemek yaparken, Rajib eğitim ve sağlık bakımını karşılıyor.

Çocuklar Rajib’e, sevgiyle “Papa Reji” diyorlar.

”2007’de bir hastanenin dışında bekleyen HIV pozitif bir kızla tanıştım, bana gelip, onun için noodle almamı istedi. O gün alamadım, ancak tekrar geleceğime söz verdim.”

”Ertesi gün oraya gittiğimde, kızın artık yaşamadığını öğrendiğimde harap oldum, o zaman bu çocuklar için bir şeyler yapmayı düşündüm.”

regi-lead

Bu üzücü olaydan hemen sonra Papa Reji, çocukları almak konusunda HIV / AIDS uzmanı Divya Mithale ile konuştu ve kendisi için iki terk edilmiş HIV Pozitif bebeği almak için görüştü.

”2009’da eşim ve iki çocuğum ve diğer iki HIV pozitif yeni doğan bebeklerim için daha büyük bir ev kiraladım. Başlangıçta geçinmek oldukça zordu, ama zorluklardan kurtulduk, yavaş yavaş insanlar bizleri bu çocuklar için çalışırken gördüklerinde minder, yiyecek ve para bağışlamaya başladılar.”

”Dört kişiden oluşan ailem, farklı hastanelerden evlat edindiğimiz HIV Pozitifli çocuklarla 24’e ulaştı.”

”Bu çocukların hepsi bana Papa diyor ve çocuklarını korumak bir babanın görevidir. Bu yüzden olağanüstü bir şey yapmıyorum, sadece çocuklarımla ilgileniyorum.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin