İzleyin: Diesel’in Çarpıcı Yeni Kampanya Filmi

 İzleyin: Diesel’in Çarpıcı Yeni Kampanya Filmi
Digiqole ad

Ünlü Moda markası Diesel, bugün İlkbahar-Yaz 2017 kampanyasını duyurdu. David LaChapelle tarafından çekilen kampanya filmi, ‘Eşitlik’ mesajı veriyor.

Adsız

Kampanya, reklam ajansı Anomaly Amsterdam tarafından hazırlandı.

Marka, Make Love Not Walls ‘da çeşitliliği destekliyor, ve bazılarının düşüncesine göre, Meksika ile arasına ‘duvar’ örmek isteyen Başkan Trump’a ateş açıyor.

LaChapelle daha önce Britney Spears, Elton John ve No Doubt için birçok video çekti. Chapelle 2006’da, “Homofobinin Ortadan Kaldırılmasına Olağanüstü Katkılar” ödülü için, GLAAD Vito Russo ödülünü kazanmıştı.

Filmle birlikte yayınlanan bildiride Diesel, #makelovenotwalls’da ‘Bizi ayıran zihinsel ve fiziki duvarları parçalamaya ve bütün tarafların birlik ve sevgi adına bir araya gelmesine izin verdik.’ Dedi.

Sanatsal Direktör Nicola Formichetti, ‘Diesel’de, nefrete karşı güçlü bir konumumuz var ve her zamankinden çok daha fazla şey biliyoruz.’

‘Sevgi ve beraberlik, hepimizin yaşamak istediği bir toplumun yaratılmasında ve hepimizin hak ettiği gelecek içinde çok önemlidir.’

Bu, Diesel’in eşcinsel romantizmini kullandığı ilk reklam kampanyası değil. Diesel, 90’lı yılların ortalarında, iki denizcinin öpüştüğü bir David LaChapel fotoğrafını, basılı bir kampanyada kullandığı için, oldukça fazla eşcinsel hayran kazanmıştı.

diesel_gay_sailors

 

 

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5K Paylaşımlar
Paylaş5K
Tweetle
Paylaş
Pin