Söylentiler Doğru Çıktı: Lady Gaga ve Ariana Grande’den Unutulmayacak Bir Düet ve Video Geliyor!

 Söylentiler Doğru Çıktı: Lady Gaga ve Ariana Grande’den Unutulmayacak Bir Düet ve Video Geliyor!
Digiqole ad

Geçtiğimiz günlerde “Stupid Love” isimli son teklisini yayınlayan Lady Gaga’nın, Chromatica döneminde birçok ünlüyle düet yapacağı söylentisi son günlerde sosyal medyada dolaşıyordu. Her ne kadar Gaga’nın birçok ünlüyle düet yapacağı söylense de, özellikle popun prensesi Ariana Grande ile düet yapacağı veya yapmış olduğu dedikoduları son günlerde alevlenmişti.

Her şey sosyal medya kanallarına giden tek bir tanıtım broşürüyle başladı. Broşüre göre “Rain On Me” isimli tekli, Nisanın ilk haftasında yayınlanacak. Ayrıca aşağıdaki Twitter sayfasına göre şarkının video klibi, efsanevi film yönetmeni Robert Rodriguez’e emanet.

Şarkının ise hit yaratıcısı Max Martin tarafından yazıldığı belirtiliyor. Martin geçmişte Grande’nin Break Free, Greedy gibi popüler şarkılarının sözlerinin yazılmasında yardımcı oldu. Bu yüzden tekliden beklentilerin yüksek olduğunu belirtmekte fayda var.

Bugün “Rain On Me” isimli teklinin sözlerinin bir kısmı Genius’da ortaya çıktı. Her ne kadar ortaya çıkan sözlerin resmi olup olmadığı bilinmese de, oldukça ilgi çekici görünüyor.

1 Comment

    Avatar
  • Popun prensesi lakabı Britney Spears’a aittir asla değişmez.. Max Martin de zaten Britney ile özdeşleşmiş bir isimdir..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

40 Paylaşımlar
Paylaş40
Tweetle
Paylaş
Pin