Koronavirüs Yüzünden Vizyon Tarihi Ertelenen 6 Film

 Koronavirüs Yüzünden Vizyon Tarihi Ertelenen 6 Film
Digiqole ad

Heyecanla beklenen birçok filmin vizyon tarihi, dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını yüzünden ertelenmek zorunda kaldı. Koronavirüsün neredeyse bütün dünyayı etkisi altına alması sebebiyle bazı ülkelerde hayat neredeyse durma noktasına gelirken, birçok endüstri büyük ölçüde olumsuz etkilendi.

İnsanların bir araya gelmesini ve virüsün yayılmasını engellemek için film endüstrisi bazı çok beklenen filmlerin vizyon tarihini erteleyerek virüse karşı önemli tedbirler aldı.

Peki vizyon tarihi ertelenen filmler hangileri oldu?

A Quiet Place Part II

John Krasinski’nin 2018’de vizyona soktuğu ve Emily Blunt’ın yer aldığı filmin ikinci kısmının 15 Mayıs’ta vizyona girmesi bekleniyordu. Fakat koronavirüs salgını yüzünden filmin vizyon tarihi ertelendi. Filmin yeni vizyon tarihi henüz açıklanmadı.

F9

En çok ertelenen filmlerden biri olan Fast & Furious serisinin en son filminin vizyon tarihi 2021’in Nisan-Mayıs ayına ertelendi. Filmin aslında 2020’nin mart ayında çıkması bekleniyordu.

Mulan

En çok beklenen ve en çok tartışma yaratan filmlerden biri olan Mulan’ın filmi, yeni vizyon tarihi tam olarak belli olmaksızın ertelendi. Fakat filmin bu yılın sonlarına doğru vizyona girebileceği düşünülüyor.

No Time To Die

Başrolünde son kez Daniel Craig’in yer aldığı en son Bond filminin bu yılın Nisan ayında vizyona girmesi bekleniyordu. Fakat filmin yeni vizyon tarihi kasım ayına ertelendi.

The Lovebirds

Paramount, A Quiet Place Part II’nin yanı sıra romantik komedi filmi The Lovebirds’in vizyon tarihini de erteleme kararı aldı. Issa Rae ve The Eternals yıldızı Kumail Nanjiani’nin yer aldığı filmin yeni vizyon tarihi henüz kesin olarak bilinmiyor.

The New Mutants

Belki de film tarihinde en çok ertelenen filmlerden biri olan The New Mutants’ın vizyon tarihi tekrar ertelendi. Filmin ilk başta 2018’in Nisan ayında vizyona girmesi planlanıyordu. Daha sonra bu tarih 2019’un şubat ayına ve ardından tekrar 2020’nin Nisan ayına ertelendi. Fakat koronavirüs salgını yüzünden filmin vizyona giriş tarihi tekrar ertelenmek zorunda kaldı ve filmin ne zaman çıkacağı henüz bilinmiyor.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

20 Paylaşımlar
Paylaş20
Tweetle
Paylaş
Pin