fbpx   .  

Demet – Hande Savaşları Instagram’a Taşındı

Demet Akalın- Hande Yener cephesinde sular bir türlü durulmuyor. En son yıllardır Demet Akalın’la çalışan söz yazarı ve besteci Ersay Üner‘i ekibine katan Hande Yener bu savaşta önde gözüküyordu.

Instagram hesabından konser tarihlerini paylaşan Demet Akalın altına da Hande Yener’e gönderme yapmak için şu notu düştü:

‘Rahatsız eden konserler… Çalış çalış, yetişeceksin bana inşallah ama rüyanda! Güzel söz oldu, bunu şarkı yap. Nasılsa hâlâ benden besleniyorsun. Sıkıntı yok.’

 

Screen Shot 2015-04-03 at 11.08.26

Daha sonra Akalın, ‘Her gün yüzlerce hayal kurar insan ve hiçbiri gerçek olmaz fakat bir gün bir gerçek yaşarsın hiçbir hayale sığmaz’ şeklinde bir not paylaştı. Akalın’ın; Ersay Üner’in Yener için yaptığı ‘Sebastian’ şarkısını ima ettiği bu paylaşımlara ünlü şarkıcıdan yanıt gecikmedi.

Screen Shot 2015-04-03 at 11.07.53

Konser ve sahne programının fotoğrafını Instagram’da paylaşan Hande Yener, bu karenin altına ‘Söyle ona Sebastian, inşallah canım yaa… Hayaller evde kurulur, gerçekler Hande Yener konserlerinde yaşanır’ diye not düştü.

Screen Shot 2015-04-03 at 11.06.09

Bunun üzerine Demet Akalın, Instagram’da biri güzel, diğeri çirkin iki oyuncak bebek resminin olduğu bir kare paylaştı. Fotoğraftaki güzel bebeğin üzerinde İngilizce ‘Bu benim’, çirkin olanında ise ‘Bu da bana benzemeye çalışan sensin’yazması dikkat çekti.

Screen Shot 2015-04-03 at 11.07.09

Yaşar İşgörenler
E-Posta: yasar.isgorenler@gaymag.org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.