Demi Lovato: Cis Bir Erkekle Birlikte Olmak İçin Fazla Kuir Hissediyorum

 Demi Lovato: Cis Bir Erkekle Birlikte Olmak İçin Fazla Kuir Hissediyorum
Digiqole ad

Glamour için yeni bir kapak hikayesinde, 28 yaşındaki şarkıcı ve oyuncu, 2018’de yaşadığı aşırı dozun cinselliği ve gerçekte ne kadar kuir olduğu da dahil olmak üzere nasıl hayatının tüm yönlerini yeniden incelemesine yol açtığını anlattı.

Lovato, etiketler konusunda bir şeyler fark ettiğini ama henüz bunu kamuoyuna açıklamaya hazır olmadığını söyledi. 

Ünlü yıldız röportajda,

“Kim olduğumu ve ne olduğumu biliyorum, ancak dünyaya olduğum kişi olarak açılmak için belirli bir zamanı bekliyorum. Şifacılarımın zaman çizelgesini takip ediyorum ve bu zamanı yolculuğum ve yapmaya hazırlandığım şey hakkında kendimi gerçekten çalışmak ve eğitmek için kullanıyorum.”

Lovato, “cis bir erkekle birlikte olamayacak kadar” kuir hissettiğini ve sonunda bunu kucakladığını söyledi. Saçını kesmek ise bu kabulün bir parçasıydı.

“Yaşlanmaya başladığımda, gerçekte ne kadar tuhaf olduğumu fark etmeye başladım. Geçtiğimiz yıl bir erkekle nişanlandım ve yürümediğinde, bu büyük bir işaret gibiydi. Hayatımı biriyle geçireceğimi sanıyordum. Artık bu olmayacağına göre gerçeğimi yaşayabileceğime dair bu rahatlama hissini hissettim.”

Lovato büyüdükçe, neyi sevip neyi sevmediğini söyleyebiliyor. Ve kendini dinliyor.

“Bir kızla takıldım ve ‘Bunu daha çok seviyorum’ dedim. Daha iyi hissettirdi. Doğru geldi.” 

“Takıldığım erkeklerden bazıları – cinsel ya da yakın olma zamanı geldiğinde, bu tür içgüdüsel reaksiyonlarım olurdu. Sadece ağzımı oraya koymak istemezdim. Birlikte olduğum kişiyle bile ilgisi yoktu. Kendimi bu insanların arkadaşlıklarını romantizmden daha çok takdir ederken buldum ve karşı cinsten hiç kimsenin romantizmini istemedim.”

Bu ayın sonlarında, Lovato’nun YouTube belgeseli Demi Lovato: Dancing With the Devil yayınlanacak ve bize onun mücadelelerine ve aşırı dozuna en derin dalışı sağlayacak. Belgesel 23 Mart’ta gösterime girecek 

Lovato ayrıca NBC için Hunger adlı yeni bir komedi dizisinde başrol oynayacak ve yapımcılığını üstlenecek. Hunger, bir gıda sorunları destek grubundaki bir grup arkadaşı birlikte büyürken takip edecek  ve “aşkı, başarıyı ve buzdolabında her şeyi daha iyi hale getirecek o şeyi” bulmaya çalışacak. 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin