fbpx   .  

Netflix, Lezbiyen Vampir Gençlik Draması ‘First Kill’in Kadrosunu Duyurdu

Dişlerinizi ve tahta kazıklarınızı bileyin, yeni bir lezbiyen vampir avcısı dizisi Netflix’e geliyor!

Netflix dizisi First Kill, dizinin iki başrolünü paylaştı; Sarah Catherine Hook (Monsterland) ve Imani Lewis (The Get Down), sırasıyla ailesinin mirasına katılmak için ilk cinayetine hazırlanan bir vampir ve bir genç vampir avcısını canlandıracak. Ama çift bunun yerine, birbirine aşık olur.

 

Geçen Ekim ayında Netflix, Victoria “V.E.” Schwab’ın aynı adlı kısa öyküsüne dayanan bir saatlik dizinin sekiz bölümünü sipariş etmişti. Dizi, güçlü bir vampir ailesinden genç bir vampir olan ve ilk cinayeti beklenen Juliette Fairmont’a (Hook) odaklanacak. Hook kasabada Calliope Burns (Lewis) adında yeni bir kız seçer, ancak kısa süre sonra soyunun ünlü vampir avcılarından geldiğini öğrenir. İkilinin arasında açık bir şekilde çok gerginlik olsa da aralarında hisler oluşmaya başlar.

 

Variety’ye göre, Calliope, “korkusuz, inatçı bir canavar avcısıdır. Bu güçlü cilanın arkasında, ailesine karşı görevi ile gizli aşk özlemleri arasında kalmış savunmasız bir genç var.”

Juliette ise “vampir olarak doğmuş ve canavar olmamaya kararlı, utangaç, nazik bir genç kızdır. Ailesi onu her zaman destekledi, ancak kendisini buldukça aşk arayışı ve aile mirası çatışmaya başlıyor.” Yani talihsiz aşıkların lezbiyen vampir versiyonları. 

First Kill’in yazarları arasında Schwab da yer alacak ve aynı zamanda yürütücü yapımcılığını üstlenecek. Felicia D. Henderson ortak yazar, yönetici yapımcı ve dizi sorumlusu olarak görev yapacak. Henderson, The Punisher, Gossip Girl, Sister, Sister ve Moesha gibi diziler yazıp prodüktörlük yaptı.

Dizi bu yıl çekime başlayacak ve dişlerimizi diziye batırmak için sabırsızlanıyoruz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.