Demi Lovato Panseksüel Olarak Açıldı

 Demi Lovato Panseksüel Olarak Açıldı
Digiqole ad

Şarkıcı ve aktris Demi Lovato, The Joe Rogan Experience podcast’inde, şu anda kendisini panseksüel olarak tanımladığını, yani tüm cinsiyetlerden etkilendiğini söyledi.

Duyuru, Rogan’ın Lovato’ya çocuk sahibi olmak isteyip istemediğini sorduğunda geldi. Eskiden yapardım, dedi. “Evlat edinmek istiyor muyum düşünüyorum. Geçen yıl bir adamla nişanlandım (aktör Max Ehric). Şimdiye kadar evlenmiş olacağımı düşünüyordüm, hatta belki hamile. Ve durum bu değil. ” 

Devam etti,

“Bir erkekle son bulup bulmayacağımı da bilmiyorum, bu yüzden hamile kalacağımı gerçekten tahmin etmiyorum. Şu anda çok akıcıyım ve bu kadar akıcı olmamın bir nedeni de süper kapalı olmamdı.”

Rogan cinsel açıdan akıcı olup olmadığını sordu. “Evet, gerçekten herhangi bir şey,” diye yanıtladı Lovato. Lovato Rogan’ın sorusunu daha sonra “evet panseksüel” diye yanıtladı. 

Lovato, kesin bir etiket üzerinde uzlaşmadan uzun süredir cinselliğini tartışıyordu. “I Really Don’t Care” müzik videosu, LA Pride’dan Grand Marshall olduğu 2014 yılında bir Pride Parade’de çekildi ve 2015 şarkısı “Cool for the Summer” bir kızla birlikte olmakla ilgiliydi. 

2017’de Demi Lovato: Simply Complicated adlı bir YouTube belgeseli yayınladı ve burada birden fazla cinsiyetle ilgilendiği konusunda açıldı. “Hem erkek hem de kızlarla flört uygulamasındayım,” dedi.

“Ben insan ilişkisine açığım. İster erkek ister kadın aracılığıyla olsun, benim için önemli değil. ” 

Bağımlılıkla ve neredeyse ölmek üzere olan mücadelelerine odaklanan Dancing With the Devil adlı yeni bir belgesel yayınlayan Lovato, geçtiğimiz ay da açılmalarıyla ses getirmişti. 

Belgeselde, 2018’de aşırı doz alıp hastaneye kaldırıldığında, kalp krizi geçirdiğini ve üç felç geçirdiğini, bu durumun kendisini kalıcı kör noktalar ve beyin hasarı bıraktığını anlattı.

Bu ayın başlarında Lovato, şu anda cis erkeklerle çıkmakla ilgilenmediğini de söylemişti. Lovato filmde, “Yaşlanmaya başladığımda, gerçekte ne kadar kuir olduğumu fark etmeye başladım” dedi. Geçtiğimiz yıl bir adamla nişanlandım ve işe yaramadığında ‘bu büyük bir işaret’ dedim. Hayatımı biriyle geçireceğimi sanıyordum. Artık böyle olmadığında, gerçeğimi yaşayabileceğime dair bu rahatlama hissettim.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin