fbpx   .  

Devam Etmesi İçin İmza Kampanyası Başlatılan Sabrina, Geri Dönüyor!

Netflix’in Chilling Adventures of Sabrina hayranları, yepyeni bir dizinin yolda olduğuna seviniyor.

Dizinin yaratıcısı Robert Aguirre-Sacasa, yeni çizgi roman The Occult World of Sabrina’da, Sabrina ve çetesinin Greendale’e geri döndüğünü duyurdu.

 

 

Geçen yıl, dizinin hayranları ‘dördüncü sezonun’ dizinin sonuncusu olacağını öğrenince hayal kırıklığına uğradı.

Haber, change.org’da Netflix’ten diziyi bir sezon daha uzatmasını isteyen bir imza kampanyası başlattı.

Hikaye, sevgili baş karakterimiz ve erkek arkadaşı Nicholas Scratch’ın ölümünü içeren dizi finalinden sonra kaldığı yerden devam edecek.

Deadline ile yaptığı röportajda Aguirre-Sacasa, hayranların diziden neler bekleyebileceğine dair bir ön bilgi verdi.

“The Occult World of Sabrina’ya başladığımızda, tam olarak Netflix dizisinde Sabrina ve Nick’in öbür dünyaya gittiği ve ailesi ve arkadaşlarının Greendale’de Sabrina’nın olmadığı bir dünyada yaşamaya çalıştığı yerden devam edeceğiz” dedi.

“Aslında, ilk hikayenin adı bu: Sabrina’sız Dünya. Sabrina kendini feda ettiğinden beri sevdiklerinin neler yaptığını göreceğiz. Zelda’nın yaptığı ilk şey, ailelerinden ve arkadaşlarından oluşan bir ekip kurmak ve Sabrina’yı hayata döndürmek için yeraltı dünyasına gitmek.”

Aguirre-Sacasa, “her zaman bu şekilde düşündüğünü” söyleyerek yeni bir canlı aksiyon dizisi veya film olasılığını da tartıştı.

“Planlarım çizgi romanlar üzerinde çalışmak ve bir gün tek başına bir film çekebileceğimiz veya umarım seriyi geri getirebileceğimiz umuduyla kütüphaneyi oluşturmak” dedi.

Ancak Sabrina hayranlarına vereceğimiz haberlerin hepsi bu kadar değil: orijinal Chilling Adventures of Sabrina çizgi romanları da raflara büyük bir dönüş yapacak.

Sevilen dizi, son sayısının kaldığı yerden devam edecek. Sabrina’nın erkek arkadaşı Harvey, meclis tarafından öldürüldü, bu da genç cadının onu diriltmesine neden oldu.

Ancak tören, hain Madam Satan tarafından darbe aldı ve Harvey’nin ruhunun geri gelmesi yerine, Sabrina’nın kötü babası onun yerine vücuduna kondu.

Hikaye daha sonra, Sabrina uğursuz Cadı Savaşı’na hazırlanırken babasının Zelda Teyze ve Hilda Teyze’den intikam almaya çalışmasını takip edecek.

İki dizinin kesişmesini umuyorsanız, Aguirre-Sacasa hayranlarını bu düşünceden uzak durmaya teşvik ediyor… şimdilik.

“Sanki bu karakterlerin birden fazla versiyonunun olduğu bu Sabrina çoklu evreni varmış gibi bu iki çizgi roman başlığıyla çıkış yaptığımızı söylüyoruz” dedi.

“Onların bir araya gelmeleri hakkında konuştuğumuzu söyleyeceğim ve elbette, çocukları Riverdale’den getirme seçeneğimiz her zaman var. Chilling Adventures of Sabrina’da savaşı bitireceğiz ve Occult World of Sabrina’da World Without Sabrina hikayesini bitireceğiz ve herhangi bir ortaklık olmayacak. Ancak yakın gelecekte büyük bir ortak bölüm yaparsak şaşırmam.!”

Büyü kitaplarınızı hazırlayın, cadılar geri döndü!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.