fbpx   .  

Dolce & Gabbana Modelleri Arasında Bir Türk

Moda’nın en ünlü markalarından Dolce & Gabbana geleneğini yine es geçmedi ve Sonbahar / Kış 2015 için hazırladığı koleksiyonu için yeniden erkek modelleriyle bir viral video yayınladı. Çıplak modellerin bu sefer helyum gazı yutmak yerine, küçük bir teste tabi eden moda devi modellerini bize oldukça yakından tanıma fırsatı veriyor.

Sonbahar / Kış 2015 defilesinde podyumun yakışıklılarının izleyiciyle tanıştırıldığı videoda oldukça ilginç olan detay ise bu modellerden birinin bir Türk olması. Selle rumuzuyla moda dünyasını kendine hayran bırakan Selçuk Coşkun’u gelin yakından inceleyelim.

 

Avusturya’nın Innsbruck şehrinde doğmuş ancak ikinci kuşak bir Türk olan Selçuk Coşkun bir arkadaşının ısrarına dayanamayıp Avusturya’da SP Models’e başvurmuş ve modellik kariyeri de bu şekilde başlamış. Bu zamana dek İtalya, Fransa ve Almanya başta olmak üzere pek çok Avrupa ülkesindeki moda defileleri ve fotoğraf çekimlerinde boy gösteren Selçuk Coşkun modellik kariyeri için ise Selle rumuzunu seçmiş.

Kendisini Instagram’dan Takip Etmeyi Unutmayın!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.