fbpx   .  

Hande – Demet Savaşında Son Durum

Hepimizin bildiği gibi popüler kültürün bu iki kadın sanatçısı yıllardır hem şarkılarıyla hem de girdikleri polemiklerle kıyasıya bir rekabet içindeler. Bir dargın bir barışık olan ikiliyi zaman zaman aynı reklam filminde görsek de aralarındaki müzik savaşları tam gaz devam ediyor. Son olarak Demet Akalın’ın hemen her albümünde birden fazla hite imza atmış Ersay Üner’i ilk kez Hande Yener ortaklığıyla izledik. Aranjör Volga Tamöz’ün 2. proje albümünün çıkış parçası olan SEBASTİAN ın sözü ve müziği Ersay Üner e ait. Şarkı çıkalı 1 hafta olmasına rağmen youtube ta 1 milyon kez tıklanması ve tüm radyolarda çalıyor olması da cabası. Bu da yetmezmiş gibi dün gece düzenlenen bir internet sitesinin ödül töreninde En iyi Albüm, En iyi şarkı, En iyi Klip (Naber), ve En iyi düet (Feat Berksan) dallarında 4 ödül birden alan Hande Yener. Demet Akalın’ı kızdıracak açıklamalarda bulundu:

“Bir oda­mı bo­şal­tıp ödül­le­ri­mi du­va­ra gö­me­ce­ğim. Ba­na laf at­ma­ya ça­lı­şan­la­rı o du­var­dan gö­re­me­ye­ce­ğim için on­la­ra ce­vap ver­me­ye­ce­ğim” diyen Hande Yener, “Bir tek En iyi erkek Sanatçı ödülü kaldı onu da yakında alırım “diyerek espri yaptı.

Stüdyoda yeni albümü ile ilgilenen Demet Akalın ise Sezen Aksu’dan aldığı sıfır kiometre şarkıyla cevap vereceği günleri iple çekiyor.

 

Yaşar İşgörenler
E-Posta: yasar.isgorenler@gaymag.org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.